Trwa ładowanie...
d2xskwh
d2xskwh

Wściekłe gary

Najnowsze informacje
Oceń jako pierwszy:
Zdjęcie
Zdjęcie

"Wściekłe gary" to program o gotowaniu, jak wskazuje tytuł. Emitowany w stacji TVP1. Gospodarzem "Wściekłych garów" jest warszawski restaurator - Adam Gessler.

Do obejrzenia programu zachęca już sama postać prowadzącego, który jest osobą pewną siebie, a jego wiedza oparta jest na wieloletnim doświadczeniu w gastronomii.

Adam Gessler popadł niegdyś w finansowe tarapaty, z których jednak udało mu się wyjść obronną reką. Jest właścicielem restauracji "U kucharzy", która otrzymała wyróżnienie w kultowym, czerownym przewodniku "Michelin". Następnie restaurator otworzył nowe miejsca, w których można smacznie zjeść: "U Kucharek", "Bistro a la Fourchette" i "Przekąski zakąski".

W programie poszukuje najlepszych bistro w Polsce, aby zaprezentować widzom przed telewizorami dania przez nie serwowane. Poza tym przedstawia specjały charakterystyczne dla polskiej kuchni.

Program jest przeciwwagą do emitowanego w konkurencyjnej stacji TVN "Kuchennych rewolucji" prowadzonych przez znawczynię kuchni, Magdę Gessler.

d2xskwh

d2xskwh
d2xskwh
d2xskwh