Trwa ładowanie...
tvn
11-08-2010 14:52

Jesienna ramówka TVN ogłoszona!

Share
Jesienna ramówka TVN ogłoszona!Źródło: TVN
d29xxwy

Nie sposób zliczyć wszystkich gwiazd, jakie pojawiły się na uroczystym ogłoszeniu jesiennej ramówki TVN-u. Uroczystość, jak zwykle, odbyła się w iście hollywoodzkim stylu, w kultowym miejscu Warszawy - Fabryce Trzciny. Gospodarzem uroczystości był, jak zawsze dowcipny, Andrzej Sołtysik. A liczne gwiazdy paradowały po czerwonym dywanie w blasku fleszy i wytrwale pozowały wszechobecnym, jak zwykle, fotoreporterom.


Oczywiście, nie zabrakło największego króla rozrywki TVN - Szymona Majewskiego. Duet Mietek i Lodzia (Majewski w roli Lodzi) wparował z transparentem "TVN to Niemcy". Narobili wiele hałasu i - rozbawiając wszystkich - zniknęli. Szczegółowo jesienną ramówkę TVN przedstawił Edward Miszczak - guru programowy stacji. Przede wszystkim dyrektor Miszczak zapowiedział koniec oszczędności, nowe pomysły i programy. "Wyprodukowaliśmy trzy filmy fabularne, trzy kolejne są w realizacji, a to sygnał, że kryzys się kończy" - powiedział.

d29xxwy

Cykl "Prawdziwe historie" to absolutna nowość. Scenariusze do poszczególnych odcinków zainspirowane zostały wydarzeniami, którymi w ostatnich latach żyła cała Polska. We wszystkich filmach główne role zagrały gwiazdy, natomiast strona produkcyjna należała do debiutantów. Na cykl składają się trzy filmy - "Krzysztof", "Cisza" i "Laura". Pierwszy to historia porwania i zabójstwa syna znanego biznesmena, "Cisza" opowiada o tragicznej wyprawie młodzieży w góry, a "Laura" o zasypanym w kopalni górniku. Nowością na antenie TVN, która zapowiada się na prawdziwy hit, będzie reality show "Top Model. Zostań modelką", który poprowadzą Joanna Krupa, Magdalena Mielcarz i Michał Piróg, a w jury zasiądą Karolina Korwin Piotrowska, Dawid Woliński i Marcin Tyszka.

W październiku widzowie zobaczą kolejny reality show "Ugotowani", w którym czwórka uczestników stanie do walki na...noże i widelce! Czyli każda z osób będzie próbowała uwieść smakiem przygotowanych przez siebie potraw. Od września na antenie pojawią się oczywiście już dobrze znane programy, jak chociażby kolejny cykl Martyny Wojciechowskiej "Kobieta na krańcach świata II", "Mam talent" czy "Taniec z gwiazdami". I wiele jeszcze innych, równie ciekawych programów, seriali, filmów. Czyli jak zwykle full wypas.

Na zakończenie spotkania Dyrektor Miszczak i Andrzej Sołtysik wręczyli kosze kwiatów dwóm jubilatkom - Ewie Drzyzdze z "Rozmów w toku" i Joannie Konopce z "Superwizjera" z okazji 10-lecia istnienia ich programów na wizji.

Zobacz także:

d29xxwy

[

CO SIĘ STAŁO BRODZIK?! WYGLĄDA FATALNIE! ]( http://teleshow.wp.pl/dlaczego-brodzik-nie-przyjmuje-nowych-rol-6026598542222465g )
[

GRZECZNE DZIEWCZYNKI NA "NAGICH" OKŁADKACH ]( http://teleshow.wp.pl/grzeczne-dziewczynki-szaleja-6034033195443329g )
[

POLSKIE SEKSBOMBY BEZ MAKIJAŻU I STYLIZACJI ]( http://teleshow.wp.pl/obnazamy-polskie-serialowe-seksbomby-6034033566327937g )
[

BACHLEDA PRZYŁAPANA NA BALANDZE ]( http://film.wp.pl/ale-cyrk-z-ta-curus-6025280843056257g )

d29xxwy
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d29xxwy
d29xxwy