Trwa ładowanie...

Jesienna ramówka Polsatu

Share
Jesienna ramówka Polsatu
Źródło: AKPA
dbrrbtp

Nina Terentiew, witając dwójkę prowadzących jesienną galę ramówkową – Katarzynę Cichopek i Macieja Dowbora, wręczyła świeżo upieczonym rodzicom prezenty z okazji urodzin najmłodszych słoneczek Polsatu – Adasia i Janinki – dzieci prezenterów.

Były również medale dla obsady „Świata według Kiepskich” oraz gratulacje z okazji 1000 odcinka dla aktorów „Pierwszej miłości”.

dbrrbtp

Robert Moskwa, finalista programu „Jak oni śpiewają”, zaprezentował się w pokazie karate, a Andriej Bielanov znalazł się pod lupą reporterskich fleszy, gdyż wyraził swój zachwyt nad Edytą Olszówką.

„Wiele rzeczy mi się podoba w Polsce, a najbardziej moja serialowa partnerka. To bardzo piękna kobieta i cieszę się, że mogę z nią pracować” – usłyszeliśmy wrażenia rosyjskiego gwiazdora po pierwszych zdjęciach do „Samego Życia”.

Sporą niespodzianką tego wieczoru była obecność Patrycji Markowskiej, która towarzyszyła mężowi Jackowi Kopczyńskiemu oraz całkowicie odmienionego Michała Koterskiego z dziewczyną, Moniką.

„Wyglądam tak, jak się czuję czyli fantastycznie. Mój uśmiech zawdzięczam kobiecie. Od pewnego czasu wiem, na czym mi naprawdę w życiu zależy. A swoją rolę w „Pierwszej miłości” uważam za swoiste preludium zmian w życiu prywatnym” – przyznał się nam Misiek.

dbrrbtp

Największą sensację wieczoru wzbudziło jednak po pierwsze milczenie Katarzyny Cichopek, która pokazała się publicznie pierwszy raz od porodu, po drugie nieobecność Edyty Górniak, a po trzecie pojawienie się na ramówce Polsatu Moniki Richardson.

Czy najbliższa jesień będzie pod słońcem Polsatu? – zapytaliśmy ex prezenterkę TVP, która związana była z firmą 15 lat.

„Naprawdę jestem tu tylko z jednego powodu – przywiozłam klucze od domu mojej mamie – zdradziła z uśmiechem i dodała – ja naprawdę mam co robić. Jak powiedział dyrektor Nowak „osiągnęłam mistrzostwo świata w prowadzeniu imprez”, więc prowadzę różnego rodzaju eventy. Mam plany zawodowe, ale nie mogę o nich mówić. A dobre samopoczucie zawdzięczam temu, że jestem szczęśliwa, zdrowa, mam fantastyczne dzieciaki, męża i dobrze mi z tym”. Oficjalna prezentacja oferty na nadchodzące jesienne wieczory przebiegła już bez większych emocji.

Polsat postawił bowiem na sprawdzone od lat seriale, takie jak: „Malanowski i partnerzy”, „Samo Życie”, „Pierwsza miłość”, „Synowie” i Rodzina zastępcza plus”.

dbrrbtp

Jedyną serialową nowością będą „Skorumpowani” w reżyserii Jarosława Żamojdy. Serial powstał na podstawie filmu fabularnego pod tym samym tytułem, a na uwagę z pewnością zasługuje obecność młodej aktorki, Olgi Bołądź, która szturmem wkracza na szklany ekran. Towarzyszą jej m.in. po raz pierwszy wspólnie na ekranie Beata Ścibakówna i Jan Englert oraz mistrzowie wschodnich sztuk walk rodem z Hollywood – Max Ryan oraz Olivier Gruner.

Temperaturę na antenie z pewnością podniesie sport na najwyższym światowym poziomie. Nie zabraknie formuły 1, piłki nożnej, siatkówki oraz boksu. O najbardziej niesamowitych rekordach świata będzie opowiadał Maciej Dowbor, w zrealizowanym w Mediolanie przez Polsat widowisku „Światowe rekordy Guinnessa”.

No i gwóźdź programu czyli – pojedynek mistrzów w show „Jak oni śpiewają”. O brylantowy mikrofon zawalczą zwycięzcy i finaliści poprzednich edycji programu. Kto zostanie pogromcą szóstej edycji?

dbrrbtp

Podziel się opinią

Share
dbrrbtp
dbrrbtp