Jeremy Kyle stracił program. Jeden z jego gości popełnił samobójstwo

Jeremy Kyle stracił program. Jeden z jego gości popełnił samobójstwo
Źródło zdjęć: © Getty Images

15.05.2019 14:06

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

"The Jeremy Kyle Show" było hitem brytyjskiej stacji ITV, nadawanym nieprzerwanie od 2005 r. Program zniknął z anteny po doniesieniach o tragicznej śmierci mężczyzny, który nie pozbierał się po wystąpieniu w jednym z odcinków.

- "The Jeremy Kyle Show" miało lojalną widownię i było tworzone przez oddaną ekipę produkcyjną przez 14 lat. Ale teraz jest właściwy czas, by zakończyć program – powiedziała szefowa stacji ITV Carolyn McCall.

Zniknięcie popularnego programu z anteny jest pokłosiem samobójczej śmierci Steve'a Dymonda. 63-latek był gościem w programie Kyle'a, gdzie poddał się badaniu wykrywaczem kłamstw. Jak donosi brytyjskie "Metro", jedno z pytań dotyczyło wierności Dymonda w stosunku do jego narzeczonej.

Wykrywacz kłamstw miał wykazać, że Dymond dopuścił się zdrady. Mężczyzna zareagował na to bardzo emocjonalnie i zarzekał się, że to nieprawda. 10 dni po nagraniu odcinka popełnił samobójstwo.

Obraz
© Facebook.com

W liście pożegnalnym pisał do syna m.in. o tej sprawie i podkreślał, że nigdy nie zdradził swojej narzeczonej.

- Zadzwoniłem do niego, gdy wrócił z nagrania. Był bardzo strapiony tym, że jego związek się rozpadnie – mówił syn mężczyzny w rozmowie z "Mail Online".

"The Jeremy Kyle Show" było nadawane w Wielkiej Brytanii codziennie (z wyjątkiem weekendów) o godz. 9:25 i przyciągało przed telewizory średnio 1 mln widzów. W latach 2011-2013 nakręcono 300 odcinków amerykańskiej wersji pod tym samym tytułem. Jeremy Kyle był także gospodarzem takich programów "Jeremy Kyle's Emergency Room", teleturnieju "High Stakes" czy "The Kyle Files".

Źródło artykułu:WP Teleshow
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (63)
Zobacz także