Trwa ładowanie...
d27s70r

Jeremy Kyle stracił program. Jeden z jego gości popełnił samobójstwo

"The Jeremy Kyle Show" było hitem brytyjskiej stacji ITV, nadawanym nieprzerwanie od 2005 r. Program zniknął z anteny po doniesieniach o tragicznej śmierci mężczyzny, który nie pozbierał się po wystąpieniu w jednym z odcinków.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Jeremy Kyle stracił swój program po 14 latach
Jeremy Kyle stracił swój program po 14 latach (Getty Images)
d27s70r

- "The Jeremy Kyle Show" miało lojalną widownię i było tworzone przez oddaną ekipę produkcyjną przez 14 lat. Ale teraz jest właściwy czas, by zakończyć program – powiedziała szefowa stacji ITV Carolyn McCall.

Obejrzyj: "Big Brother": Manuela Michalak obnaża kulisy show TVN. "Łukasz lubi knuć. Jest dobrym graczem"

Zniknięcie popularnego programu z anteny jest pokłosiem samobójczej śmierci Steve'a Dymonda. 63-latek był gościem w programie Kyle'a, gdzie poddał się badaniu wykrywaczem kłamstw. Jak donosi brytyjskie "Metro", jedno z pytań dotyczyło wierności Dymonda w stosunku do jego narzeczonej.

d27s70r

Wykrywacz kłamstw miał wykazać, że Dymond dopuścił się zdrady. Mężczyzna zareagował na to bardzo emocjonalnie i zarzekał się, że to nieprawda. 10 dni po nagraniu odcinka popełnił samobójstwo.

Jeremy Kyle stracił swój program po 14 latach Facebook.com
Jeremy Kyle stracił swój program po 14 latach

Zobacz także: "Tylko nie mów nikomu" po raz pierwszy w telewizji

W liście pożegnalnym pisał do syna m.in. o tej sprawie i podkreślał, że nigdy nie zdradził swojej narzeczonej.

d27s70r

- Zadzwoniłem do niego, gdy wrócił z nagrania. Był bardzo strapiony tym, że jego związek się rozpadnie – mówił syn mężczyzny w rozmowie z "Mail Online".

"The Jeremy Kyle Show" było nadawane w Wielkiej Brytanii codziennie (z wyjątkiem weekendów) o godz. 9:25 i przyciągało przed telewizory średnio 1 mln widzów. W latach 2011-2013 nakręcono 300 odcinków amerykańskiej wersji pod tym samym tytułem. Jeremy Kyle był także gospodarzem takich programów "Jeremy Kyle's Emergency Room", teleturnieju "High Stakes" czy "The Kyle Files".

Zobacz także: Eurowizja 2019: zagraniczni widzowie oburzeni. "Okradli Polskę"

d27s70r

Podziel się opinią

Share

d27s70r

d27s70r