ycipk-adzij8

Jeremy Kyle stracił program. Jeden z jego gości popełnił samobójstwo

"The Jeremy Kyle Show" było hitem brytyjskiej stacji ITV, nadawanym nieprzerwanie od 2005 r. Program zniknął z anteny po doniesieniach o tragicznej śmierci mężczyzny, który nie pozbierał się po wystąpieniu w jednym z odcinków.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Jeremy Kyle stracił swój program po 14 latach
Jeremy Kyle stracił swój program po 14 latach (Getty Images)
ycipk-adzij8

- "The Jeremy Kyle Show" miało lojalną widownię i było tworzone przez oddaną ekipę produkcyjną przez 14 lat. Ale teraz jest właściwy czas, by zakończyć program – powiedziała szefowa stacji ITV Carolyn McCall.

Obejrzyj: "Big Brother": Manuela Michalak obnaża kulisy show TVN. "Łukasz lubi knuć. Jest dobrym graczem"

ycipk-adzij8

Zniknięcie popularnego programu z anteny jest pokłosiem samobójczej śmierci Steve'a Dymonda. 63-latek był gościem w programie Kyle'a, gdzie poddał się badaniu wykrywaczem kłamstw. Jak donosi brytyjskie "Metro", jedno z pytań dotyczyło wierności Dymonda w stosunku do jego narzeczonej.

Wykrywacz kłamstw miał wykazać, że Dymond dopuścił się zdrady. Mężczyzna zareagował na to bardzo emocjonalnie i zarzekał się, że to nieprawda. 10 dni po nagraniu odcinka popełnił samobójstwo.

Jeremy Kyle stracił swój program po 14 latach Facebook.com
Podziel się

Zobacz także: "Tylko nie mów nikomu" po raz pierwszy w telewizji

ycipk-adzij8

W liście pożegnalnym pisał do syna m.in. o tej sprawie i podkreślał, że nigdy nie zdradził swojej narzeczonej.

- Zadzwoniłem do niego, gdy wrócił z nagrania. Był bardzo strapiony tym, że jego związek się rozpadnie – mówił syn mężczyzny w rozmowie z "Mail Online".

"The Jeremy Kyle Show" było nadawane w Wielkiej Brytanii codziennie (z wyjątkiem weekendów) o godz. 9:25 i przyciągało przed telewizory średnio 1 mln widzów. W latach 2011-2013 nakręcono 300 odcinków amerykańskiej wersji pod tym samym tytułem. Jeremy Kyle był także gospodarzem takich programów "Jeremy Kyle's Emergency Room", teleturnieju "High Stakes" czy "The Kyle Files".

Zobacz także: Eurowizja 2019: zagraniczni widzowie oburzeni. "Okradli Polskę"

ycipk-adzij8
ycipk-adzij8
ycipk-adzij8
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-adzij8