Trwa ładowanie...
d925if3

Jarosław Jakimowicz prowadzi nowy program w TVP Info

Jarosław Jakimowicz wyrasta na nową gwiazdę Telewizji Polskiej. Władze TVP powierzyły mu prowadzenie drugiego programu. Celebryta współprowadzi "W kontrze" razem z Magdaleną Ogórek.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Jarosław Jakimowicz został prowadzącym programu w TVP Info
Jarosław Jakimowicz został prowadzącym programu w TVP Info (Materiały własne)
d925if3

Jarosław Jakimowicz nie ukrywa swoich poglądów politycznych. Aktor głośno wyraża sympatię wobec partii rządzącej. Podczas wizyt w programach emitowanych na antenach Telewizji Polskiej Jakimowicz w samych superlatywach opowiadał o dokonaniach PiS-u.

Nie trzeba było długo czekać, aby władze stacji znalazły dla niego jakiś program. Kilka miesięcy temu Jarosław Jakimowicz zaczął prowadzić "Pytanie na śniadanie extra" w TVP2. Celebryta prowadzi tam krótkie lifestyle'owe rozmowy.

ZOBACZ: Jarosław Jakimowicz ostro o uczestnikach Big Brothera: "To jest jakieś pie*rzenie"

Okazuje się, że Jarosławowi Jakimowiczowi powierzono kolejne zadanie. Gwiazdor został współprowadzącym programu "W kontrze" w TVP Info. Wspólnie z Magdaleną Ogórek rozmawia o bieżących sprawach, które dzieją się w kraju. Rozmawiają z ekspertami, dyskutują między sobą i pokazują widzom materiały wideo.

d925if3

Przeczytaj: Jest fanem Dudy i tego nie ukrywa. Ma nawet wielki baner w kuchni

"W kontrze" emitowane jest codziennie na żywo w studiu telewizyjnym. Jarosław Jakimowicz chętnie dyskutuje na tematy polityczne i dzieli się swoimi przemyśleniami z widzami. Na antenie zabrał głos m.in. w sprawie pandemii koronawirusa.

Aktor przyznał, że bał się wirusa, dlatego wypłacił gotówkę i zrobił ogromne zakupy, aby zabezpieczyć się na wypadek zamknięcia sklepów. Celebryta sugerował też, że Polacy mają mętlik w głowie w związku z dużą ilością komunikatów.

Jakimowicz odniósł się też do zatrzymania aktywistki Margot w Warszawie. Jarosław uważa, że policja zachowała się odpowiednio i nie naruszyła niczyich praw. Prowadzący "W kontrze" nie akceptuje też, że Margot jest osobą niebinarną i identyfikuje się jako kobieta. W czasie programu wypowiadał się o niej "pan Margot".

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d925if3

Podziel się opinią

Share
d925if3
d925if3