Rozrywka"Jaka to melodia?": Padł rekord programu! Finał w 4 sekundy!

"Jaka to melodia?": Padł rekord programu! Finał w 4 sekundy!

"Jaka to melodia?": Padł rekord programu! Finał w 4 sekundy!
Źródło zdjęć: © mwmedia

14.03.2012 10:21, aktual.: 25.11.2013 13:26

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Tomasz Bednarek z Pęczniewa pobił wczoraj rekord teleturnieju "Jaka to melodia?". Zwycięzca ostatniego odcinka przeszedł w błyskawicznym tempie przez finał. Siedem piosenek rozpoznał zaledwie w cztery sekundy!

Widzowie wczorajszego programu Jaka to melodia? zapewne przecierali oczy i uszy ze zdziwienia. Tomek Bednarek przebrnął przez finał jak burza, odgadując poszczególne piosenki średnio w mniej niż jedną sekundę. Jak to możliwe? Bez wątpienia mieliśmy do czynienia z genialnym uczestnikiem, obdarzonym niezwykłym muzycznym słuchem.

Podczas prezentacji pierwszej melodii pan Tomek nacisnął przycisk stop zaledwie po sekundzie. Następne piosenki odgadł jeszcze szybciej i ani razu się nie zawahał! Robert Janowski nie mógł uwierzyć, że to się dzieje naprawdę.
- Prowadzę ten program 15 lat, ale czegoś takiego jeszcze nie widziałem! - powtarzał zaskoczony.

Filmik z finału czeka na was na drugiej stronie newsa!

Obraz
© (fot. AKPA)

Rozochocony pierwszym sukcesem Tomek, kolejne muzyczne zagadki rozwiązywał ekspresowo. Chwilę później prowadzący i uczestnik postanowili pobić rekord programu.

Udało się spełnić ambitne marzenie, gdyż wszystkie piosenki zostały rozpoznane przez Tomka w cztery sekundy! Warto dodać, że finałowy zestaw wcale nie należał do najprostszych.

Wczorajszy emocjonujący finał to nie koniec udziału Bednarka w programie. Już dziś, w kolejnym odcinku teleturnieju "Jaka to melodia?" widzowie ponownie będą mogli podziwiać niesłychany talent mieszkańca z Pęczniewa. Muzyczny teleturniej jak zwykle można oglądać o godz. 18:25 w telewizyjnej Jedynce.

Obraz
© (fot. mwmedia)

* Jesteśmy też na Facebooku! Dołącz do nas!* Teleshow.pl na Facebooku

Zobacz także:

[

Jurorka znowu pokazała za dużo! Czy to jest jeszcze sexy?! ]( http://teleshow.pl/gid,13387625,img,13387656,kat,,sid,144,title,Najwiekszy-wygrany-Bitwy-na-glosy-biust-Wegorzewskiej,galeria.html )
[

Tancerki „Tańca z gwiazdami” mówią całą prawdę o programie ]( http://teleshow.pl/gid,13400409,img,13400439,kat,,title,Tancerki-Tanca-z-gwiazdami-mowia-cala-prawde,galeria.html )
[

Takiej jej nie znacie! Czy Kożuchowska wolałaby ukryć te zdjęcia? ]( http://teleshow.wp.pl/malgorzata-kozuchowska-takiej-jej-nie-znacie-6026604057236609g )
[

Bohaterowie „I kto to mówi” 20 lat później ]( http://film.wp.pl/zobacz-jak-sie-zmienili-bohaterowie-komedii-i-kto-to-mowi-6025275548005505g )

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (2)
Zobacz także