Jagielski dostał pracę!

Wraca na "stare śmieci"...

1 z 8Jagielski nie zniknie z telewizji!

Obraz
© AKPA

Zwolniony z "Dzień dobry TVN" Wojciech Jagielski (47 l.) już nie jest bezrobotny. Prezenter właśnie dołączył do ekipy "Pytanie na śniadanie" w TVP2.

2 z 8Jak kot...

Obraz
© AKPA

Choć jeszcze tydzień temu, martwił się o swoją przyszłość, Wojtek niczym kot spadł na cztery łapy.

3 z 8Zobaczymy go w "Pytaniu na śniadanie"

Obraz
© AKPA

Prezenter będzie gwiazdą „Pytania na śniadanie”. Program poprowadzi od września w duecie z Beatą Sadowską (36 l.).

4 z 8Wojtek kilkanaście lat temu...

Obraz
© AKPA

Z widzami telewizji śniadaniowej niestety musiał się pożegnać Jarosław Budnik (37 l.).

5 z 8Coś za coś

Obraz
© AKPA

Zmiany mogą przypominać piłkarskie transfery, bowiem miejsce Jagielskiego w „Dzień dobry TVN” zajął Paweł Kantereit (40 l.), który też niegdyś prowadził „Pytanie na śniadanie”.

6 z 8Kolejna zmiana

Obraz
© AKPA

Wędrówka prezentera ze stacji do stacji potwierdza jego dość mocną pozycję w światku telewizyjnym, lecz z drugiej strony to pewnie mało przyjemnie uczucie zmieniać co chwilę miejsce pracy.

7 z 8TVP2 da jeszcze jedną szansę Jagielskiemu

Obraz
© AKPA

Prezenter wraca do TVP2 po kilkuletniej przerwie. Prowadził tam kiedyś „Wieczór z Jagielskim” oraz „Zakręcony tydzień”.

8 z 8Sprawdzi się w "Pytaniu na śniadanie"?

Obraz
© AKPA

Czy powrót do dawnej stacji jest dobrym pomysłem? Podobno dwa razy się nie wchodzi do tej samej rzeki... Czas pokaże, czy ponowne zatrudnienie Jagielskiego w TVP2 było właściwym rozwiązaniem.

Wybrane dla Ciebie