Trwa ładowanie...
d2hi58y

Jack Osbourne przyznaje się do obsesji

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Jack Osbourne przyznaje się do obsesji
(mat. prasowe)
d2hi58y

- Od małego miałem bzika na punkcje zjawisk paranormalnych. To, co odkryliśmy podczas kręcenia programu, totalnie mnie zszokowało.
Zobacz niecodzienny dokument o bliskich spotkaniach z istotami nie z tego świata. Premiera "Na tropie tajemnic" w niedzielę, 2 listopada, na kanale ID.

Na koniec "Tygodnia Halloween" w ID wyruszymy w podróż po najbardziej przerażających i niebezpiecznych amerykańskich drogach, na końcu których czekać będzie kolejna niewyjaśniona zagadka. W nieznane udadzą się dwie drużyny: Jack Osbourne i Dana Workman oraz Jael de Pardo i Devin Marble.

Jack i Dana udadzą się do Utah, gdzie postarają się rozwikłać zagadkę potwora rzekomo zamieszkującego czeluści jeziora Bear Lake. Ludzie, którzy twierdzą, że widzieli stwora, opisują go jako stworzenie o wielkich uszach i otworze gębowym wystarczającym do pożarcia człowieka. Co ustalili Jack i Dana? Co przeżyli w mroźną noc na środku jeziora? Czy widzieli potwora? A może udało im się obalić tę teorię?

d2hi58y

Z kolei Jeal i Devin odwiedzą Vergas. Mówi się tu o potworze podobnym do legendarnej Wielkiej Stopy. Co, którzy rzekomo stanęli oko w oko z jedną z najsławniejszych kreatur na świecie, mówią o jej przyjaznym nastawieniu do człowieka. Inaczej jest w przypadku monstrum z Vargas. "Mieszkańcy mówią, że jest agresywne i niebezpieczne. Atakuje ludzi, zaciąga ich w góry i słuch po nich niknie" - mówi Jael. Ekipa postanawia zbadać naturalne siedlisko potwora i zebrać dowody świadczące o jego istnieniu. Na co natkną się w ciemnym lesie? Co tak bardzo przerazi Jael?

W niecodziennym dokumencie poznamy historie o najstraszniejszych upiorach i poczwarach Ameryki. Jack i ekipa porozmawiają z naocznymi świadkami i postarają się dotrzeć do prawdy. "Na tropie tajemnic" już w niedzielę, 2 listopada, na kanale ID.

d2hi58y

Podziel się opinią

Share
d2hi58y
d2hi58y