Trwa ładowanie...

Jacek Gasiński odchodzi z "Wiadomości"

Share
Jacek Gasiński odchodzi z "Wiadomości"
Źródło: Kadr z programu
d49x88w

Mimo że do największej rewolucji i zmiany władzy w Telewizji Polskiej doszło pół roku temu, sytuacja na Woronicza wciąż wydaje się być nieustabilizowana. Świadczy o tym choćby fakt, że z TVP rozstają się kolejni pracownicy. Ostatnio pisaliśmy o zwolnieniu Leszka Krawczyka - korespondenta "Wiadomości" w Stanach Zjednoczonych (więcej na ten temat przeczytacie tutaj: Leszek Krawczyk zwolniony z TVP)
.

Teraz z redakcją głównego serwisu informacyjnego TVP1 żegna się kolejny dziennikarz - Jacek Gasiński. Reporter, który do tej pory relacjonował wydarzenia z Rosji, z powodów osobistych zdecydował się nie przedłużać kontraktu z telewizją, który obowiązuje go do końca czerwca br. Jak podaje press.pl, prezenter zamierza wrócić do Polski, a jego miejsce w moskiewskiej placówce prawdopodobnie zajmie Tomasz Jędruchów.

d49x88w

- Dziś pewne jest tylko to, że jestem korespondentem Polskiego Radia w Pradze - skomentował sytuację Jędrychów w rozmowie z press.pl.

Dziennikarz przyznał jednak, że wcześniej starał się o stanowisko Gasińskiego, jednak nie otrzymał z TVP żadnej odpowiedzi w tej sprawie. Być może teraz to się zmieni.

Zobacz także: Alicja Resich-Modlińska komentuje zmiany w TVP

d49x88w

Podziel się opinią

Share
d49x88w
d49x88w