Trwa ładowanie...
d43bik6

Jacek Gasiński odchodzi z "Wiadomości"

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Jacek Gasiński odchodzi z "Wiadomości"
(Kadr z programu)
d43bik6

Mimo że do największej rewolucji i zmiany władzy w Telewizji Polskiej doszło pół roku temu, sytuacja na Woronicza wciąż wydaje się być nieustabilizowana. Świadczy o tym choćby fakt, że z TVP rozstają się kolejni pracownicy. Ostatnio pisaliśmy o zwolnieniu Leszka Krawczyka - korespondenta "Wiadomości" w Stanach Zjednoczonych (więcej na ten temat przeczytacie tutaj: Leszek Krawczyk zwolniony z TVP).

Teraz z redakcją głównego serwisu informacyjnego TVP1 żegna się kolejny dziennikarz - Jacek Gasiński. Reporter, który do tej pory relacjonował wydarzenia z Rosji, z powodów osobistych zdecydował się nie przedłużać kontraktu z telewizją, który obowiązuje go do końca czerwca br. Jak podaje press.pl, prezenter zamierza wrócić do Polski, a jego miejsce w moskiewskiej placówce prawdopodobnie zajmie Tomasz Jędruchów.

- Dziś pewne jest tylko to, że jestem korespondentem Polskiego Radia w Pradze - skomentował sytuację Jędrychów w rozmowie z press.pl.

d43bik6

Dziennikarz przyznał jednak, że wcześniej starał się o stanowisko Gasińskiego, jednak nie otrzymał z TVP żadnej odpowiedzi w tej sprawie. Być może teraz to się zmieni.

Zobacz także: Alicja Resich-Modlińska komentuje zmiany w TVP

d43bik6

Podziel się opinią

Share

d43bik6

d43bik6