Trwa ładowanie...
d22jraw
iza kuna

Iza Kuna w nowej roli

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Iza Kuna w nowej roli
(AKPA)
d22jraw

[

]( http://www.fakt.pl )
* Role w filmach "Lejdis" czy "Idealny facet dla mojej dziewczyny" przyniosły jej sławę i uznanie ze strony krytyków. Tymczasem Iza Kuna przyznaje, że choć kilka razy zdarzyło jej się odmówić przyjęcia jakiejś roli, to nigdy też nie cierpiała z powodu zawodowej klęski urodzaju*

d22jraw

– Tych propozycji nie było aż tak dużo. Nigdy nie miałam komfortu wybierania jednej propozycji z czterech. Zazwyczaj miałam szczęście tylko do jednej – wyznała w jednym z wywiadów. Wszystko wskazuje jednak na to, że reżyserzy wreszcie zaczęli w pełni doceniać talent Izy Kuny. W popularnym serialu „Barwy szczęścia” gra Marię Pyrkę. A jej bohaterka co rusz musi zmagać się z kolejnymi przeciwnościami losu.

Aktorka pracuje też na planie nowej produkcji „Szpilki na Giewoncie”. Wciela się w postać Elizy, naczelnej zakopiańskiego dodatku magazynu „Tu i teraz”. Jej bohaterka to babka z charakterem.

– Ostre charaktery zawsze mają pod skórą ukryte ciekawe rzeczy, a taka jest Eliza, którą gram. Zbiegi okoliczności, do których dochodzi w jej otoczeniu, determinują jej poczynania. Chciałabym, aby to była kobieta, która w tym miejscu znalazła się na chwilę i chciałaby robić inne rzeczy w życiu – wyznała Kuna.

Polecamy w wydaniu internetowym fakt.pl:

<a href="http://www.fakt.pl/Michal-Pirog-nie-chce-klocic-sie-na-antenie,artykuly,71869,1.html" target="_blank" ="window.open(this.href);return false;">Michał Piróg nie chce kłócić się na antenie

d22jraw

Zobacz także:

[

POLSKIE SEKSBOMBY BEZ MAKIJAŻU I STYLIZACJI ]( http://teleshow.wp.pl/obnazamy-polskie-serialowe-seksbomby-6034033566327937g )
[

GRZECZNE DZIEWCZYNKI NA "NAGICH" OKŁADKACH ]( http://teleshow.wp.pl/grzeczne-dziewczynki-szaleja-6034033195443329g )
[

KULISY KRĘCENIA SERIALI. ZOBACZCIE! ]( http://teleshow.wp.pl/kulisy-krecenia-seriali-zobaczcie-6034033576149633g )
[

DZIENNIKARKA UBLIŻYŁA NIEPEŁNOSPRAWNEJ ]( http://film.wp.pl/polsat-zaplaci-za-wyskoki-kazimiery-szczuki-6025283571462785g )

d22jraw

Podziel się opinią

Share

d22jraw

d22jraw