Trwa ładowanie...

Internauci nie mają litości dla Agaty i Łukasza z "Rolnik szuka żony"

Uczucie między nimi rośnie, a internauci wciąż nie mogą przeżyć tego, jak Łukasz potraktował Paulinę. Efektem tego są chociażby negatywne komentarze w mediach społecznościowych.

Share
Internauci nie mają litości dla Agaty i Łukasza z "Rolnik szuka żony"
Źródło: Facebook.com
d3u87l3

Tym razem rolnicy pojechali w rodzinne strony swoich wybranek serca. To podobno jedna z najbardziej stresujących chwil w życiu każdego mężczyzny. Głównie ze względu na to, że poznają m.in. przyszłych teściów. Ze stresem nie musiał walczyć Łukasz, bo rodziny Agaty po prostu nie poznał. Przynajmniej w wyemitowanym odcinku.

Coś w historii Łukasza i Agaty nie gra - podkreślają fani i dopatrują się wszelkiej maści teorii. Oprócz tego w sieci próżno szukać słów wsparcia dla tej pary. "To najbardziej irytujący ludzie ze wszystkich edycji..." - komentowali na bieżąco fani "Rolnik szuka żony".

d3u87l3

"Ta kobieta nie ma domu? Nie ma rodziny? Jako jedyna go do restauracji i na spacer zabrała...", "Bardzo dziwny związek. Ona się wstydziła chłopa przed rodzicami i przyjaciółmi pokazać? Coś tu ewidentnie jest nie tak..." - czytamy w całej masie opinii na facebookowym profilu programu.

Pojawiało się też mnóstwo innych pytań: "Dlaczego nie poznał jej rodziców?", "Co to za podejrzane parcie na dzieci po 2 tygodniach znajomości?". Na te i wiele innych pytań odpowiadamy, obnażając wszystko, co w tej historii po prostu nie pasuje!

"W kategorii "komedia" ta seria zdobywa Oscara" - podsumowano.

d3u87l3

Podziel się opinią

Share
d3u87l3
d3u87l3