Trwa ładowanie...
instynkt
16-02-2011 11:59

"Instynkt": Czy nowy serial kryminalny spodoba się widzom?

Share
"Instynkt": Czy nowy serial kryminalny spodoba się widzom?Źródło: AKPA
d2mdisu

W warszawskim kinie Kultura odbył się przedpremierowy pokaz drugiego odcinka serialu kryminalnego *"Instynkt", który od 3 marca emitowany będzie w każdy czwartek o godzinie 21.45 na antenie TVP2. Entuzjastyczne reakcje i oklaski po zakończeniu seansu to dowód, że pierwszym widzom serial przypadł do gustu.*

Aby obejrzeć efekty swej wielotygodniowej pracy, w sali kinowej zasiedli twórcy "Instynktu": reżyser Patryk Vega, który ma już na swoim koncie takie telewizyjne hity jak "Pitbull" czy "Twarzą w twarz", scenarzysta Andrzej Gołda, mogący pochwalić się sukcesem "Kryminalnych", oraz odtwórcy głównych ról - Danuta Stenka i Szymon Bobrowski.

Postacią graną przez Danutę Stenkę jest Anna Oster, komisarz ze stołecznej dochodzeniówki, obdarzona niezwykłym instynktem, "szóstym zmysłem", dzięki któremu przenika najgłębsze tajemnice i demaskuje morderców.

d2mdisu

W każdym z 13. odcinków komisarz Oster zmagać się będzie z inną zagadką kryminalną oraz z własną tajemniczą przeszłością.

Szymon Bobrowski z kolei to serialowy podkomisarz Krzysztof Tarkowski, zawodowy partner Anny Oster, mistrza wschodnich sztuk walki, często działający na granicy prawa. Aktor przyznał, że wzorem twardego gliniarza byli mu "mistrzowie gatunku" - Bruce Willis i Mel Gibson.

Reżyser zdradził natomiast, że postać grana przez Danutę Stenkę była pierwotnie napisana dla mężczyzny. "W trakcie czytania scenariusza, z niewiadomych przyczyn, w facecie tym zobaczyłem Danutę Stenkę. Potem zacząłem wszystkich do tego z całych sił przekonywać. Na szczęście udało się. Powstał bardzo fajny efekt, który stwarza zupełnie nową postać policjanta w polskim kinie. Wcześniej pracowałem z Danutą dwukrotnie, ale mogłem posługiwać się tylko małym wycinkiem jej zdolności. Teraz wreszcie poczułem się jak dzieciak, który przyszedł do Smyka w wieku 5 lat, bo oto mam Danutę Stenkę i sto procent jej możliwości, które mogę wykorzystywać na wszystkie możliwe sposoby" - żartował Patryk Vega.

Swoją bohaterkę Danuta Stenka z miejsca polubiła. "Anna Oster to człowiek w moim typie, który gra na głębokich strunach. Wsłuchuje się w człowieka, zagląda do jego wnętrza" - powiedziała aktorka.

d2mdisu

Podobna nić porozumienia zawiązała się między nią a jej serialowym partnerem. "Rozumiemy się w pół słowa i doskonale uzupełniamy. Danuta do tego stopnia dopuściła mnie do swego wnętrza, że pyta, co sądzę na temat danej sceny, albo radzi się w kwestiach technicznych, dotyczących na przykład broni. Miło mi, że ta wybitna aktorka ma do mnie zaufanie" - przyznał Szymon Bobrowski.

**[

]( http://teleshow.wp.pl/instynkt-stenka-i-krolikowski-wsrod-trupow-6026602054128257g )**

d2mdisu

Oprócz wątków kryminalnych widzowie serialu "Instynkt" poznają też historie osobiste policjantów wydziału śledczego. Wśród nich znajdzie się inspektor Jan Rogoż (Paweł Królikowski), prokurator Grzegorz Wójcik (Piotr Głowacki), podkomisarz Ola Lewicka (Marieta Żukowska).

**[

]( http://teleshow.wp.pl/instynkt-marieta-zukowska-wyglada-fatalnie-6026602063090305g )**

d2mdisu

Zobacz także:

[

WALDUŚ Z "KIEPSKICH" WZIĄŁ ŚLUB! FOTO ]( http://teleshow.wp.pl/swiat-wedlug-kiepskich-waldus-sie-ozenil-6026602722247809g )
[

W "MAJCE" ZACHWYCAŁA. TERAZ WYGLĄDA FATALNIE! ]( http://teleshow.wp.pl/instynkt-marieta-zukowska-wyglada-fatalnie-6026602063090305g )
[

MŁYNARSKA ROZEBRAŁA SIĘ NA WIZJI! ]( http://teleshow.pl/gid,13101775,img,13101797,kat,1024835,title,Mlynarska-rozebrala-sie-do-pracy,galeria.html )
[

CZY LAMIA Z "SEKSMISJI" MOCNO SIĘ ZMIENIŁA? ]( http://film.wp.pl/pamietacie-seksmisje-6025276006806657g )

d2mdisu
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2mdisu
d2mdisu