Trwa ładowanie...

"Idol": Kora zostanie jurorką w programie

Dobra wiadomość dla Kory i wszystkich jej fanów. Po tym, jak piosenkarka straciła pracę w "Must be the music", powróci na ekrany w reaktywowanym programie "Idol".

Share
"Idol": Kora zostanie jurorką w programie
Źródło: AKPA
d122wsl

Program "Must be the music" był emitowany od 2011 do 2016 roku. Decyzję o zdjęciu show z anteny podejrzewano już wtedy, gdy w finale 11. sezonu nie ogłoszono następnego castingu. Oficjalnym powodem miał być fakt, że format został wystarczająco wyeksploatowany. W kuluarach mówiło się jednak, że coraz trudniej było znaleźć nowych interesujących artystów, a pojawiało się coraz więcej tych, którzy nie osiągnęli sukcesów w innych talent-show. Programowi spadła także oglądalność.

Zniknięcie produkcji z ekranów wywołało nie tylko niezadowolenie widzów, ale również sprawiło, że dotychczasowi jurorzy show stracili pracę. Decyzja stacji najdotkliwiej uderzyła w Korę, która potrzebuje ogromnych funduszy na dalszą walkę z chorobą (w "Must be the music" otrzymywała ok. 200 tys. złotych za każdą edycję). Jak poinformował "Super Express", wszystko wskazuje na to, że wokalistka już wkrótce będzie mogła odetchnąć z ulgą. A to wszystko dlatego, że Polsat zdecydował się wiosną reaktywować program "Idol", a rolę jurorki powierzyć właśnie Korze.

d122wsl

- To dla niej ogromna szansa i dobra wiadomość. Była bez pracy, do koncertowania wrócić jeszcze nie może, bo jest zbyt słaba, ale bycie jurorką to strzał w dziesiątkę - zdradził informator tabloidu, dodając, że na konto artystki co sezon znów będzie wpływać ok. 200 tys. złotych.

Poza Korą za stołem jurorskim mają szansę zasiąść także Elżbieta Zapendowska i Jacek Cygan. Jak udało nam się dowiedzieć, Polsat prowadzi też rozmowy z Dodą i Dawidem Kwiatkowskim, ale ostateczna decyzja o składzie jury jeszcze nie zapadła. Show najprawdopodobniej poprowadzi znany telewidzom duet - Paulina Sykut-Jeżyna i Maciej Rock.

Zobacz także: Kora o lekach i swojej chorobie

d122wsl

Podziel się opinią

Share
d122wsl
d122wsl