Trwa ładowanie...

Ibisz nie wystąpi w programie "Gotowi na botoks"!

Ibisz nie wystąpi w programie "Gotowi na botoks"!Źródło: AKPA
d4ci4oo
d4ci4oo

Jeszcze nie tak dawno media rozpisywały się, że Krzysztof Ibisz weźmie udział w kontrowersyjnym programie Polsat Cafe "Gotowi na botoks". Znany z zamiłowania do inwestowania w swą urodę prezenter miał na oczach kamer wstrzyknąć sobie botoks i obserwować zmiany, jakie zachodzą po zabiegu.

Ibisz stanowczo dementuje doniesienia o swoim rzekomym udziale w programie. Jest wzburzony wszelkimi doniesieniami na ten temat.

Informacja jest nieścisła...Przy pomocy silikonu powiększę sobie wątrobę, natomiast na okrężnicę założę bransoletkę i wytatuuję trzustkę. Planuję też przeprowadzić "na żywo", bez znieczulenia, ekstrakcję pięciu zębów. Za jedynkę chcą mi zapłacić 5 tysięcy złotych, ale ja za takie pieniądze daję sobie wyrwać tylko trójkę. I to dolną. Generalnie, pogodnie reaguję na wszystkie bzdury na mój temat i żałuję, że nie ma zastrzyków, dzięki którym dałoby się wstrzyknąć zdrowy rozsądek - powiedział wyraźnie zirytowany Ibisz portalowi Plejada.

Pozostałe doniesienia mediów mówią, że w programie pojawią się Renata Beger i Agnieszka Frykowska, jednak żadna z pań publicznie nie ustosunkowała się do tych rewelacji.

d4ci4oo
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d4ci4oo