Trwa ładowanie...
d9d5k6l

Hubert Urbański wraca z nowym programem!

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Hubert Urbański wraca z nowym programem!
(AKPA)
d9d5k6l

Hubert Urbański w ostatnim czasie nie miał szczęścia do większych telewizyjnych formatów. Kilka lat wstecz był gospodarzem takich show jak "Milionerzy", "Taniec z gwiazdami" oraz "Voice of Poland", które szczyciły się rekordową oglądalnością i pozyskiwały rzesze fanów. Obecnie prezenter prowadzi loterię w radiu RMF FM oraz program "Handlarze" w TTV.

(fot. AKPA)

Jakiś czas temu pojawiły się spekulacje, że Urbański zostanie gospodarzem nowego show, które skupiałoby się na prywatnym życiu celebrytów. Według ostatnich doniesień magazynu "Party", prezenter rzeczywiście dostanie nowy program, lecz będzie to coś zupełnie innego, niż się spodziewano.

(fot. AKPA)

Hubert Urbański ma poprowadzić nowe show, które ma być hitem wiosennej ramówki telewizji Polsat. Program ma być polską wersją brytyjskiego formatu "Surprise Surprise", który był emitowany z przerwami od 1984 roku. Formuła show polega na spełnianiu marzeń zwykłych ludzi, w jak najbardziej spektakularny sposób. Program ma wzruszać, zaskakiwać i wywoływać ogromne emocje.

d9d5k6l

- Huberta można lubić lub nie, ale jedno jest pewne: nikt lepiej od niego nie poprowadzi takiego show- wyznała na łamach tygodnika "Party" osoba związana z Polsatem.

Urbański to doświadczony prezenter telewizyjny oraz radiowy i na pewno doskonale poradzi sobie w nowej roli.

d9d5k6l

Podziel się opinią

Share

d9d5k6l

d9d5k6l