Trwa ładowanie...

"Hotel 52": Troje pod jednym dachem

Share
"Hotel 52": Troje pod jednym dachem
Źródło: Telewizja Polsat
d3nfc8n

Co się wydarzy w nowym odcinku serialu *"Hotel 52"? Natalia (Laura Samojłowicz)
, Artur (Krzysztof Kwiatkowski)
i Gabriel Piotrowski (Kajtek) razem pod jednym dachem! Taka sytuacja z reguły staje się zarzewiem spięć i konfliktów. Natalia pomaga Kajtkowi, a Artur na dosyć znoszenia obecności nieproszonego gościa. Ich związek przeżywał wiele wzlotów i upadków. Czy kolejny raz wystawi na próbę związek głównych bohaterów?
*

Artur (Krzysztof Kwiatkowski) spieszy się na samolot do Gdańska. Leci do Trójmiasta w sprawach służbowych. Tuż obok Kajtek (Gabriel Piotrowski) robi codzienną porcję pompek. Zagaduje Górskiego, ten jednak nie jest skory do rozmów. Artura denerwuje obecność nieproszonego gościa. Nie podoba mu się także swobodne podejście Kajtka do życia. – Nie chce mu się ani studiować, ani pracować – mówi Krzysztof Kwiatkowski. - Zupełnie inaczej niż mój bohater. Na odchodnym Artur ścina się z Natalią (Laura Samojłowicz). Stawia ją pod murem – Kajtek ma się wyprowadzić do jego powrotu. Lipskiej zależy na dobrych stosunkach z Arturem, ale też żal jej Kajtka. Chłopak żyje z dnia na dzień, bez większych zobowiązań. Czy Natalia poprosi chłopaka o znalezienie nowego noclegu?

d3nfc8n

Po wyjeździe Artura Kajtek przejmuje inicjatywę - czeka na Natalię przed jej samochodem. Lipska jest wykończona całodziennym chodzeniem po urzędach i Kajtek zabiera ją do znajomych na próbę tańca. Pokazuje Natalii kroki, zaprasza do wspólnej zabawy. Lipska zapomina o dniu pełnym zmartwień. Na tym się jednak nie zakończy…Artur , który wcześniej wróci z wyjazdu służbowego, zastanie w domu szalejącą imprezę. Natalia zaprosiła do mieszkania znajomych Kajtka. Artur będzie wściekły. Zmęczony ciężkim dniem marzył o spokojnym wieczorze w towarzystwie Natalii.

Emisja 5. odcinka 6. serii "Hotelu 52" 4 października o godzinie 21.00 na antenie Telewizji POLSAT.

d3nfc8n

Podziel się opinią

Share
d3nfc8n
d3nfc8n