Trwa ładowanie...
d3qqiqz
Informacja prasowa

"Hell's Kitchen": Maciej Dowbor zastąpi Paulinę Sykut-Jeżynę

Już 22 listopada br. wielki finał 6. edycji "Hell's Kitchen - Piekielna Kuchnia". Po raz pierwszy nie poprowadzi go Paulina Sykut-Jeżyna. Zastąpi ją gwiazda, która pojawiła się w programie w tym sezonie. Kto to taki?
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
"Hell's Kitchen": Maciej Dowbor zastąpi Paulinę Sykut-Jeżynę
(Maciej Piórko/Polsat)
d3qqiqz

Szósta edycja najbardziej piekielnego programu kulinarnego dobiega końca. Wkrótce dowiemy się, kto wygra 100 tys. złotych i pracę w restauracji szefa Michała Brysia "L'enfant Terrible". Przez 10 tygodni uczestnicy walczyli o tytuł najlepszego kucharza, a ich poczynaniom przyglądali się goście restauracji oraz wiele gwiazd, wśród nich: Ewa Farna, Marcin Gortat, Katarzyna Dowbor i jej syn Maciej Dowbor, Mesajah oraz Michał Malinowski. To właśnie jedna ze wspomnianych wcześniej osób poprowadzi wielki finał na żywo.

Okazało się, że Paulinę Sykut-Jeżynę, która prowadziła finał pięciu poprzednich edycji "Piekielnej Kuchni", zastąpi Maciej Dowbor, współprowadzący show "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Dziennikarz i prezenter miał okazję oceniać dania uczestników kulinarnego show w siódmym odcinku. Jak spisze się w nowej roli? Kto wygra finałowy odcinek? Zwycięzcę szóstej edycji "Hell's Kitchen - Piekielnej Kuchni" poznamy na żywo już w najbliższy wtorek (22 listopada br.).

Sprawdź, kiedy obejrzeć finałowy odcinek "Hell's Kitchen - Piekielna Kuchnia"

d3qqiqz

Zobacz także: Paulina Sykut-Jeżyna robi przerwę od pracy. "Teraz bardzo ważny czas"

d3qqiqz

Podziel się opinią

Share
d3qqiqz
d3qqiqz