Trwa ładowanie...

"Hell's Kitchen": Mateusz Gessler wycofał się z programu!

Share
"Hell's Kitchen": Mateusz Gessler wycofał się z programu!Źródło: ons.pl
d1f0vku

Producenci pierwszej polskiej edycji Hell's Kitchen" mają poważny problem, Mateusz Gessler, który oficjalnie został przedstawiony jako gospodarz programu, zrezygnował z udziału w show. Dlaczego zostawił stację na lodzie tuż przed ogłoszeniem wiosennej ramówki?

- Mateusz Gessler wycofał się z prowadzenia pierwszej edycji "Hell's Kitchen - Piekielna kuchnia" z powodów osobistych. O tym, kto poprowadzi program, poinformujemy w oficjalnym komunikacie- powiedział Jan Kępiński, szef firmy Jake-Vision, która zajmuje się produkcją programu.

Jako doświadczony kucharz był niewątpliwym faworytem. Od lat prowadzi własną restaurację "Warszawa Wschodnia". Gessler sprawdził się również przed kamerą, gdy gościnnie pojawił się w jednym z odcinków "Top Chef". Nic dziwnego, że syn kontrowersyjnego restauratora Adama Gesslera bez trudu wygrał casting na prowadzącego. Teraz, gdy złożył rezygnację, wszyscy gorączkowo szukają zastępstwa. Przecież program lada moment zadebiutuje na antenie. Kto powinien zająć jego miejsce?

(fot. POLSAT)
Źródło: (fot. POLSAT)
d1f0vku
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1f0vku
d1f0vku