Talent Show"Hell's Kitchen": Mateusz Gessler wycofał się z programu!

"Hell's Kitchen": Mateusz Gessler wycofał się z programu!

"Hell's Kitchen": Mateusz Gessler wycofał się z programu!
Źródło zdjęć: © ons.pl

11.02.2014 14:59, aktual.: 11.02.2014 15:16

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Producenci pierwszej polskiej edycji Hell's Kitchen" mają poważny problem, Mateusz Gessler, który oficjalnie został przedstawiony jako gospodarz programu, zrezygnował z udziału w show. Dlaczego zostawił stację na lodzie tuż przed ogłoszeniem wiosennej ramówki?

- Mateusz Gessler wycofał się z prowadzenia pierwszej edycji "Hell's Kitchen - Piekielna kuchnia" z powodów osobistych. O tym, kto poprowadzi program, poinformujemy w oficjalnym komunikacie- powiedział Jan Kępiński, szef firmy Jake-Vision, która zajmuje się produkcją programu.

Jako doświadczony kucharz był niewątpliwym faworytem. Od lat prowadzi własną restaurację "Warszawa Wschodnia". Gessler sprawdził się również przed kamerą, gdy gościnnie pojawił się w jednym z odcinków "Top Chef". Nic dziwnego, że syn kontrowersyjnego restauratora Adama Gesslera bez trudu wygrał casting na prowadzącego. Teraz, gdy złożył rezygnację, wszyscy gorączkowo szukają zastępstwa. Przecież program lada moment zadebiutuje na antenie. Kto powinien zająć jego miejsce?

Obraz
© (fot. POLSAT)
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (0)
Zobacz także