Trwa ładowanie...

HBO GO nowości na grudzień 2018 - "Avengers: Infinity War" i nowe epizody "Gry o Tron"

HBO GO przygotowało masę nowości na grudzień 2018. Na bardzo długiej liście znalazły się m.in. seriale „Press” i „Miss Sherlock”, a także nowe odcinki „Stacji Berlin” oraz seria specjalna poświęcona produkcji „Gra o Tron”. Największym hitem filmowym HGB GO z pewnością będzie najnowsza produkcja od Marvela-„Avengers: Wojna nieskończoności”.

HBO GO nowości na grudzień 2018 - "Avengers: Infinity War" i nowe epizody "Gry o Tron"Źródło: Materiały prasowe
d2edkiz
d2edkiz

HBO GO nowości na grudzień2018 – seriale

Serialowa uczta w HBO GO czeka dziesiątki fanów. Bardzo dużym zainteresowaniem z pewnością będą cieszyły się dwie serie dotyczące świata „Gry o Tron”. Już 5 grudnia w HBO GO pojawi się „Gra o tron – Bohaterowie” opowiadająca historię poszczególnych postaci z kultowego serialu (12 odcinków), a także „Gra o tron – Rody”, której każdy odcinek będzie opiewał inną dynastię.

Oprócz „Gry o tron” dużym zainteresowaniem z pewnością będzie cieszył się trzeci sezon serialu „Stacja Berlin”. Najnowsze losy popularnego detektywa uwikłanego w sprawę niemieckiego CIA będzie można śledzić już od 3 grudnia. Wówczas w HBO GO zostanie udostępniony pierwszy odcinek nowego sezonu.

Nowości na grudzień 2018 w HBO GO, które mogą zaintrygować są z pewnością seriale „Press” oraz „Miss Sherlock”. Pierwszy z nich przeniesie nas w świat, w którym dwie fikcyjne redakcje toczą ze sobą nieustanną walkę o pozyskanie czytelników. Druga z zapowiadanych produkcji opowie na nowo historię najpopularniejszego detektywa świata Sherlocka Holmesa. Różnica będzie jednak taka, że tym razem w głównych rolach zagrają kobiety, a akcja rozegra się we współczesnym Tokio.

HBO GO nowości na grudzień2018 – Filmy

Największym hitem i nowością na grudzień 2018 na platformie HBO GO z pewnością będzie jedna z najnowszych produkcji od studia Marvel-„Avengers: Infinity War” (Avengers: Wojna bez granic). W tej odsłonie świat ponownie stanie w obliczu wielkiego zagrożenia, które jednak nigdy nie było tak potężne. Czy zjednoczone siły bohaterów ponownie podołają wyzwaniu, odeprą atak wroga i ocalą wszechświat? Tego dowiemy się już 23 grudnia, kiedy to film zagości na platformie HBO GO.

HBO GO nowości na grudzień2018 – oferta dla dzieci

Na nudę w grudniu nie będą mogli narzekać również najmłodsi. HBO GO przygotowało dla nich kilka naprawdę ciekawych propozycji. Najpopularniejszymi z pewnością będą „Odlot” oraz „Kurczak Mały”. Pośród serialowych nowości w HBO GO na grudzień 2018 z pewnością będzie kolejny sezon „Pingwinów z Madagaskaru”.

d2edkiz
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2edkiz