ycipk-3ld6s8

Halama w "Na dobre i na złe"

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Halama w "Na dobre i na złe"
(ARTRAMA)
ycipk-3ld6s8

W 411. odcinku „Na dobre i na złe” wystąpi gościnnie Grzegorz Halama. Znany satyryk, absolwent technikum elektryczno-elektronicznego i studium aktorskiego L'Art Studio w Krakowie. Zagorzały fan Fan dr HouseHouse'a!

Publiczność kocha go za wcielenie Śpiewającej Bakterii i pana Józka - hodowcy kurczaków! A w "Na dobre...":

- Wcielam się w rolę pacjenta, który z zawodu jest komikiem – opowiada Halama.
– To wyjątkowo kapryśna oraz czepiająca się wszystkiego postać. Kojarzy mi się z upierdliwą wersją Louisa de Funesa z filmu "Skrzydełko czy nóżka".

ycipk-3ld6s8

Na występ w serialu nie trzeba było go namawiać.

- Pociąga mnie wszystko, co wiąże się z produkcją filmową. Uwielbiam występować przed kamerą. [...] Wpadam wtedy w trans i jestem w siódmym niebie.

Spotkanie ze zrzędliwym komikiem z pewnością nie będzie frajdą dla lekarzy z Leśnej Góry. Jak twierdzi satyryk, Polacy z natury są podobni właśnie do jego serialowej postaci. - Kapryśne, czepialskie i nieufne zachowanie wydaje mi się typowo polskie. [...] Nie zazdroszczę lekarzom. Gdy na tysiąc przypadków nie uda im się wyleczyć jednego, pojawia się w stosunku do nich wroga nieufność. A ciało ludzkie jest tylko ciałem - tak mało o nim wiemy. Nawet doktor House nierzadko miewa smutną minę, stwierdzając że choroba jest nieuleczalna – komentuje Halama.

Pielęgniarki z Bożenką na czele, przejdą z komikiem chrzest bojowy. Kuba mało nie wyjdzie z siebie ze złości i nie stanie obok. A Przemek z Iwoną znów będą musieli udowodnić, że są coś warci pomimo wątpliwości upierdliwego komika. Czy mimo wszystko znajdzie się jakiś powód do śmiechu? Odpowiedź już w piątek o 20.05! Zapraszamy.

ycipk-3ld6s8

Zobacz także:

[

Podziel się

POLSKIE SEKSBOMBY BEZ MAKIJAŻU I STYLIZACJI ]( http://teleshow.wp.pl/obnazamy-polskie-serialowe-seksbomby-6034033566327937g )
[

ycipk-3ld6s8
Podziel się

GRZECZNE DZIEWCZYNKI NA "NAGICH" OKŁADKACH ]( http://teleshow.wp.pl/grzeczne-dziewczynki-szaleja-6034033195443329g )
[

Podziel się

KULISY KRĘCENIA SERIALI. ZOBACZCIE! ]( http://teleshow.wp.pl/kulisy-krecenia-seriali-zobaczcie-6034033576149633g )
[

ycipk-3ld6s8
Podziel się

DZIENNIKARKA UBLIŻYŁA NIEPEŁNOSPRAWNEJ ]( http://film.wp.pl/polsat-zaplaci-za-wyskoki-kazimiery-szczuki-6025283571462785g )

Polub WP Teleshow
ycipk-3ld6s8
ycipk-3ld6s8