Trwa ładowanie...
ycipk-2ye2gt

"Gotowi do gotowania. Start!": Program kulinarny pobił "Koronę królów"

W jesiennej ramówce TVP2 pojawił się nowy format "Gotowi do gotowania. Start!", który jest współtworzony z popularną siecią sklepów. Okazuje się, że był to strzał w dziesiątkę, bo show przebiło już "Koronę królów" w swoim paśmie.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
"Gotowi do gotowania. Start!" okazał się hitem TVP2 w swoim paśmie
"Gotowi do gotowania. Start!" okazał się hitem TVP2 w swoim paśmie (Materiały prasowe)
ycipk-2ye2gt

Programy kulinarne cieszą się niesłabnącą popularnością. Teraz przyszedł czas na kolejny! "Gotowi do gotowania. Start!" to brytyjski format, który został przeniesiony na polskie realia.

Uczestnicy przygotowują wykwintne dania w 20 minut. Szkopuł w tym, że do wydania mają tylko 25 złotych w popularnej sieci sklepów. W grze rywalizują drużyny, na które składają się doświadczony kucharz i amator gotowania.

Program prowadzi Marzena Rogalska. Miłą niespodzianką jest fakt, że oglądalność programu kulinarnego "Gotowi do gotowania. Start!" rośnie z odcinka na odcinek.

ycipk-2ye2gt

Odcinek wtorkowy miał 778 359 widzów i 6,24% udziału w Allu oraz 4,69% udziału w komercyjnej.
Jest to 34 tys. widzów więcej niż w poniedziałek, 0,14% udziału w rynku więcej w 4+ , i 0,04% więcej udziału w grupie docelowej 16-49.Tym samym zainteresowanie programem wzrosło o 150 tys. widzów w porównaniu do piątkowego odcinka. Oznacza to, że pod względem udziału w grupie komercyjnej program kulinarny przebił serial historyczny "Korona królów" emitowany w tym samym paśmie.

Program kulinarny "Gotowi do gotowania. Start!" można oglądać od poniedziałku o 18:30 w TVP2.

ycipk-2ye2gt
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-2ye2gt

ycipk-2ye2gt
ycipk-2ye2gt