Trwa ładowanie...

"Gogglebox: Przed telewizorem": Big Boy rozstał się ze swoją partnerką

Mateusz Borkowski z programu "Gogglebox: Przed telewizorem", znany jako Big Boy, prawdopodobnie nie jest już zakochany. Mężczyzna wraz z partnerką Sandrą usunęli wszystkie zdjęcia ze swoich kont na portalach społecznościowych.
Share
"Gogglebox: Przed telewizorem": Big Boy rozstał się ze swoją partnerką
"Gogglebox: Przed telewizorem": Big Boy rozstał się ze swoją partnerkąŹródło: Instagram.com, Fot: Instagram
d1gq3xn

Mateusz Borkowski, czyli Big Boy z programu "Gogglebox. Przed telewizorem", na początku lipca wyznał fanom, że jest zakochany. Mężczyzna związał się z 26-letnią Sandrą z Jarocina. Para bardzo często publikowała wspólne zdjęcia w sieci. Jednak jak się okazało, obydwoje usunęli wszystkie fotografie z mediów społecznościowych.

Mateusz poznał Sandrę w sieci. Big Boy wysłał jej prywatną wiadomość po tym, jak zobaczył, że przestała pojawiać się w nowych odcinkach jednej z gwiazd YouTube'a - Dawida Fazowskiego. Ostatecznie wyszło na jaw, że para zerwała ze sobą, a Mateusz korzystając z okazji, zaprosił Sandrę do Zakopanego.

- Poznaliśmy się bliżej, dużo spacerowaliśmy i okazało się, że mamy wiele wspólnych zainteresowań - powiedziała Sandra w rozmowie z TTV.

d1gq3xn

W sieci pojawiały się doniesienia, że Sandra chciała wybić się na popularności nowego chłopaka. Fani Borkowskiego od samego początku nie wierzyli, że ta relacja ma szansę na przetrwanie.

Para ostatecznie usunęła wspólne zdjęcia ze swoich profili na Instagramie. Przestali także śledzić swoje konta. Czyżby Mateusz i Sandra rozstali się na dobre?

d1gq3xn

Podziel się opinią

Share
d1gq3xn
d1gq3xn