Trwa ładowanie...
15-09-2010 13:09

FOX Life szuka gwiazd

FOX Life szuka gwiazdŹródło: FOX Life
d17g3bl
d17g3bl

FOX Life w związku z premierą nowego serialu – „MAGIA KŁAMSTWA”, która odbędzie się 3 października, przygotował dla widzów EMOCJONUJĄCY KONKURS w którym do wygrania jest udział w kampanii telewizyjnej promującej serial.

FOX Life daje swoim fanom niepowtarzalną możliwość wzięcia udziału w kampanii telewizyjnej promującej serial. Zgodnie z teorią dr Cala Lightmana z serialu „Magia kłamstwa” prawda jest wypisana na twarzy. Aby zostać gwiazdą FOX Life wystarczy przesłać zdjęcie, na którym zostanie przedstawiona jedna z poniższych emocji:

- zaskoczenie – jak wtedy, gdy on ofiaruje Ci pierścionek zaręczynowy (przecież wcale się nie spodziewałaś!

- radość – dostajesz awans a… nawet o niego nie prosiłaś!

d17g3bl

- ciekawość – gdy pod choinką leży prezent a Ty musisz czekać aż do wieczora, by móc go rozpakować!

- czar – pojawia się na twarzy, gdy chcesz mu pokazać, jak bardzo Ci się podoba…

Konkurs trwa od 13 września do 3 października. Zdjęcie z utrwalonymi na twarzy emocjami należy przesłać za pomocą aplikacji umieszczonej na stronie www.foxlife.pl. Co tydzień 12 zdjęć najwyżej ocenionych przez internatów i zaakceptowanych przez jury zdobędzie nagrody. Konkurs został podzielony na 3 tygodniowe etapy, w każdym do wygrania są: nagrody główne - zamieszczenie zdjęcia w spocie promującym serial „Magia kłamstwa” na antenie FOX Life, na innych kanałach z portfolio FIC oraz w Internecie. Dla kolejnych 20 osób wyjątkowe lusterka, dzięki którym każdy będzie mógł odczytać emocje na swojej twarzy. Inspiracją dla serialu były naukowe odkrycia psychologa dr Paula Ekmana. Główny bohater, dr Cal Lightman (Tim Roth)
, jak i jego pierwowzór, potrafi odczytać prawdę z mimiki, języka ciała, głosu i użytej przez obserwowanego intonacji. Czy chodzi o wzruszenie ramion czy o uniesienie dolnej wargi – Cal potrafi bezbłędnie odczytać każdy gest. Odkrywa nie tylko prawdę, ale i powody, dla których ktoś kłamie. Lightman
stoi na czele grupy ekspertów, która pomaga lokalnej policji, agencjom rządowym i organom federalnym rozwikłać trudne sprawy.

Premiera serialu „Magia kłamstwa” na antenie FOX Life w niedzielę, 3 października o godz. 21.00.

d17g3bl

Zobacz także:

[

CO SIĘ STAŁO BRODZIK?! WYGLĄDA FATALNIE! ]( http://teleshow.wp.pl/dlaczego-brodzik-nie-przyjmuje-nowych-rol-6026598542222465g )
[

GRZECZNE DZIEWCZYNKI NA "NAGICH" OKŁADKACH ]( http://teleshow.wp.pl/grzeczne-dziewczynki-szaleja-6034033195443329g )
[

POLSKIE SEKSBOMBY BEZ MAKIJAŻU I STYLIZACJI ]( http://teleshow.wp.pl/obnazamy-polskie-serialowe-seksbomby-6034033566327937g )
[

TYCH ZDJĘĆ GWIAZDY WSTYDZĄ SIĘ NAJBARDZIEJ ]( http://film.wp.pl/gwiazdy-w-najbardziej-zenujacych-momentach-6025280354886273g )

d17g3bl
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d17g3bl