Trwa ładowanie...
d1o8xqo
d1o8xqo

To również niepowtarzalna okazja do wspólnej biesiady z gwiazdami polskiej estrady, dlatego już dziś zagwarantuj sobie najlepsze miejsce na Stadionie Wrocław. Wszystkie miejsca są numerowane, a ich ilość jest ograniczona. 12 czerwca organizatorzy ustawią pod sceną 4000 krzesełek, a teraz dodatkowo przygotowali specjalną promocję, w ramach której każda wejściówka jest o 10 złotych tańsza.

Promocyjna sprzedaż biletów potrwa do północy w środę. W tym czasie wejściówki będzie można zakupić już za 29 złotych. Promocja obejmuje zarówno sprzedaż online na ebilet.pl, jak i w salonach Empik.

Dozwolone od lat 18 to prywatka jakiej nie widział świat. Na jednej scenie zagrają mistrzowie polskiej piosenki: Maryla Rodowicz, Jerzy Połomski, Krzysztof Krawczyk, Ryszard Rynkowski, Grażyna Łobaszewska, Wojciech Gąssowski oraz Czerwone Gitary. Imprezę poprowadzi Robert Janowski. Po raz pierwszy gwiazdy polskiej piosenki spotkają się na jednej scenie i zagrają wszystkie swoje największe przeboje. Festiwal dozwolone od lat 18-stu to 5 godzin doskonałej zabawy dla wszystkich pokoleń – mówi Robert Janowski, gospodarz Festiwalu.

(fot. mat. prasowe)
Źródło: (fot. mat. prasowe)
d1o8xqo
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1o8xqo