Trwa ładowanie...
Informacja prasowa
mam talent
22-04-2016 09:00

Fair Play Crew dla TVP Rozrywka

dxmii4q
dxmii4q

Zmianie ulegają wszystkie elementy identyfikacji wizualnej TVP Rozrywka, w której widzowie będą mogli zobaczyć niezwykłe umiejętności taneczne grupy Fair Play Crew: czołówki, przerywniki, spoty wizerunkowe. Jedynie dotychczasowa grafika ulegnie drobnej modyfikacji i zostanie dopasowana do części wizualnej oprawy.

Fair Play Crew to marka kojarzona z tańcem na najwyższym, światowym poziomie. To grupa sześciu tancerzy, choreografów i kreatywnych twórców: Cezary "Kruk" Krukowski, Wojciech "Blacha" Blaszko, Karol "Niecik" Niecikowski, Rafał "Roofi" Kamiński, Błażej "Bzyga" Górski oraz Marcin Rogalski. Mają na swoim koncie realizację wielu prestiżowych projektów tanecznych, teatralnych i medialnych, a także szereg nagród i wyróżnień w Polsce i za granicą. Tancerze z tej formacji przyczynili się w dużym stopniu do rozkwitu popularności tańca w całym kraju, a ich rodzime miasto Białystok okrzyknięto "polską stolicą tańca".

(fot. mat. prasowe)
Źródło: (fot. mat. prasowe)

Fair Play Crew to także producenci spektakli teatralnych i musicali. Ich najbardziej znane produkcje to "Metropolish" czy "Morosophus" (wyróżniony nagrodą Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego). Wiosną 2015 roku zasłynęli spektaklem "Amatorologia" - pierwszą polską komedią taneczną - z którą w brawurowym stylu wygrali PAKĘ, najważniejszy w Polsce festiwal kabaretowy. Na PACE zostali również wyróżnieni nagrodą specjalną kanału TVP Rozrywka.

dxmii4q

Od tej pory formacja Fair Play Crew jest stale obecna na antenie Programu 2 i TVP Rozrywka. Są taneczną wizytówką zarówno programów cyklicznych: "Latający Klub 2", "Dzięki Bogu już weekend" jak i letnich Dwójkowych kabaretonów m.in.: "Mazurskiej Nocy Kabaretowej". Dwa razy do roku, za sprawą Fair Play Crew, Polskę odwiedzają setki miłośników tańca z całej Europy - a to dzięki cyklicznemu festiwalowi Fair Play Dance Camp. Jest to największy w Europie obóz taneczny, dający młodym pasjonatom możliwość nauki pod okiem największych gwiazd tańca z całego świata.

W 2015 roku Fair Play Crew stali się sensacją czesko-słowackiej edycji programu "Mam Talent!". "Zaslúžili si standing ovation!" - tak media opisywały wystąpienie polskich tancerzy, którzy w doskonałym stylu dotarli do półfinałów, podbijając serca zagranicznej publiczności. W tym roku ekipa Fair Play Crew została zaproszona do brytyjskiej edycji "Mam Talent!".

(fot. mat. prasowe)
Źródło: (fot. mat. prasowe)
dxmii4q
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dxmii4q