Trwa ładowanie...
d18desd
Fair Play Crew dla TVP Rozrywka
Informacja prasowa
Talent Show

Fair Play Crew dla TVP Rozrywka

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
d18desd

Zmianie ulegają wszystkie elementy identyfikacji wizualnej TVP Rozrywka, w której widzowie będą mogli zobaczyć niezwykłe umiejętności taneczne grupy Fair Play Crew: czołówki, przerywniki, spoty wizerunkowe. Jedynie dotychczasowa grafika ulegnie drobnej modyfikacji i zostanie dopasowana do części wizualnej oprawy.

Fair Play Crew to marka kojarzona z tańcem na najwyższym, światowym poziomie. To grupa sześciu tancerzy, choreografów i kreatywnych twórców: Cezary "Kruk" Krukowski, Wojciech "Blacha" Blaszko, Karol "Niecik" Niecikowski, Rafał "Roofi" Kamiński, Błażej "Bzyga" Górski oraz Marcin Rogalski. Mają na swoim koncie realizację wielu prestiżowych projektów tanecznych, teatralnych i medialnych, a także szereg nagród i wyróżnień w Polsce i za granicą. Tancerze z tej formacji przyczynili się w dużym stopniu do rozkwitu popularności tańca w całym kraju, a ich rodzime miasto Białystok okrzyknięto "polską stolicą tańca".

 (fot. mat. prasowe)
((fot. mat. prasowe))

Fair Play Crew to także producenci spektakli teatralnych i musicali. Ich najbardziej znane produkcje to "Metropolish" czy "Morosophus" (wyróżniony nagrodą Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego). Wiosną 2015 roku zasłynęli spektaklem "Amatorologia" - pierwszą polską komedią taneczną - z którą w brawurowym stylu wygrali PAKĘ, najważniejszy w Polsce festiwal kabaretowy. Na PACE zostali również wyróżnieni nagrodą specjalną kanału TVP Rozrywka.

d18desd

Od tej pory formacja Fair Play Crew jest stale obecna na antenie Programu 2 i TVP Rozrywka. Są taneczną wizytówką zarówno programów cyklicznych: "Latający Klub 2", "Dzięki Bogu już weekend" jak i letnich Dwójkowych kabaretonów m.in.: "Mazurskiej Nocy Kabaretowej". Dwa razy do roku, za sprawą Fair Play Crew, Polskę odwiedzają setki miłośników tańca z całej Europy - a to dzięki cyklicznemu festiwalowi Fair Play Dance Camp. Jest to największy w Europie obóz taneczny, dający młodym pasjonatom możliwość nauki pod okiem największych gwiazd tańca z całego świata.

W 2015 roku Fair Play Crew stali się sensacją czesko-słowackiej edycji programu "Mam Talent!". "Zaslúžili si standing ovation!" - tak media opisywały wystąpienie polskich tancerzy, którzy w doskonałym stylu dotarli do półfinałów, podbijając serca zagranicznej publiczności. W tym roku ekipa Fair Play Crew została zaproszona do brytyjskiej edycji "Mam Talent!".

 (fot. mat. prasowe)
((fot. mat. prasowe))
d18desd

Podziel się opinią

Share
d18desd
d18desd