Trwa ładowanie...

Ewa Drzyzga w "Dzień dobry TVN" pomyliła nazwiska wszystkich jurorek "Projekt Lady"

W zastępstwie za Magdę Mołek w weekendowym wydaniu "DD TVN" obok Marcina Mellera pojawiła się Ewa Drzyzga. Jak to bywa w programach na żywo, nie zabrakło wpadki.

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

Ewa Drzyzga w "Dzień dobry TVN" pomyliła nazwiska wszystkich jurorek "Projekt Lady"Źródło: ONS.pl
d18z9b8
d18z9b8

Do programu zostały zaproszone trzy jurorki programu "Projekt Lady" w związku z nową edycją, która startuje lada chwila. Ewa Drzyzga chcąc przedstawić wszystkie jurorki, niestety pomyliła się zasadniczo w każdym nazwisku: Małgorzaty Rozenek-Majdan, Tatiany Mindewicz-Puacz oraz Ireny Kamińskiej-Radomskiej.

W tej małej wpadce każda z "mentorek" poprawiła współprowadzącą "śniadaniówkę". Źle przeczytane nazwisko Tatiany i podanie tylko jednego nazwiska Małgorzaty oraz Ireny. Drzyzga była nieco zmieszana. Trudno się dziwić, skoro naprzeciwko siedziała specjalistka od zasad savoir-vivre’u. Dziennikarka wykorzystując sytuację zapytała, jak ma się zachować w tak krępującej sytuacji.

Wszyscy zgodnie przyznali, że to nie jest rażący błąd. Po prostu wypada poprawić osobę, która popełniła gafę i płynnie przeszły do tematu premiery nowego sezonu programu "Projekt Lady".

icon info

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

d18z9b8
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d18z9b8