Trwa ładowanie...

Eurowizja Junior 2019: Mateusz Szymkowiak poprowadzi ceremonię otwarcia. Nie odbędzie się ona w Gliwicach

Poznaliśmy szczegóły odnośnie rozpoczęcia tegorocznej Eurowizji Junior. Prowadzącym ceremonię otwarcia został Mateusz Szymkowiak. Co ciekawe, nie odbędzie się ona w Gliwicach, gdzie wystąpią finaliści.

Share
Eurowizja Junior 2019: Mateusz Szymkowiak poprowadzi ceremonię otwarcia. Nie odbędzie się ona w GliwicachŹródło: Materiały prasowe
d3zakze

Eurowizja Junior 2019: Znamy prowadzącego ceremonią otwarcia

Mateusz Szymkowiak poprowadzi ceremonię otwarcia tegorocznego finału Eurowizji Junior. Na co dzień pracuje jako reporter programu "Pytanie na śniadanie" w TVP 2 oraz prowadzący magazyn kulturalny "Lajk!". Dodatkowo prowadzi liczne koncerty "Dwójki" od ponad 20 lat. W zeszłym roku relacjonował sukces Roksany Węgiel na Eurowizji Junior w Mińsku.

Szymkowiak od 2 lat jest rzecznikiem polskiego jury w konkursie Eurowizji. Przedstawiał wyniki głosowania w Polsce. Relacjonował tegoroczny finał Eurowizji w Tel Awiwie.

ZOBACZ TEŻ: Roksana Węgiel spogląda na paparazzi spod wielkich okularów

Eurowizja Junior 2019: Ceremonia otwarcia nie w Gliwicach

Finałowy koncert Eurowizji Junior odbędzie się w Gliwicach, ale na miejsce ceremonii otwarcia wybrano inne miasto. Wyjątkowa uroczystość zostanie zorganizowana w Katowicach. Rozpocznie wielki tydzień eurowizyjny na Górnym Śląsku.

Podczas ceremonii otwarcia witane są wszystkie delegacje, odbywa się losowanie numerów startowych w konkursie oraz będą występy specjalne. Wydarzenie zaplanowano na 18 listopada.

Główny koncert Eurowizji Junior poprowadzą Roksana Węgiel, Ida Nowakowska i Aleksander Sikora. Odbędzie się on 24 listopada.

d3zakze
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3zakze