Trwa ładowanie...
21-02-2017 16:59

Drew Barrymore miała wypadek na planie. "Myślałem, że ją zabiliśmy"

O mały włos, a doszłoby do tragedii. Drew Barrymore uległa niefortunnemu wypadkowi na planie serialu "Santa Clarita Diet".

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

Drew Barrymore miała wypadek na planie. "Myślałem, że ją zabiliśmy"Źródło: Youtube.com
d4hdxza
d4hdxza

Praca aktora często wiąże się z wykonywaniem zadań, do których zazwyczaj zatrudniani są kaskaderzy. Nie wszystkie sceny może wykonywać dubler, więc to główny bohater we własnej osobie musi wziąć udział w inscenizowanym pościgu czy bójce. Niestety, nie zawsze wszystko wychodzi zgodnie z planem. Przekonała się o tym Drew Barrymore, która podczas jednej ze scen w serialu "Santa Clarita Diet" miała "zaatakować" mężczyznę i wskoczyć mu na plecy.

- Aktor był dosyć szeroki, przez co Drew miała spore trudności z dobrą przyczepnością. W momencie, gdy skoczyła mu na plecy, złapał ją za nogi, jednak uścisk jej rąk nie wytrzymał i spadła, uderzając głową prosto w ziemię. Myślałem, że ją zabiliśmy - powiedział Victor Fresco, twórca serialu, podczas spotkania promującego produkcję Netflixa.

Youtube.com
Źródło: Youtube.com

Aktorka błyskawicznie trafiła do szpitala. Po przeprowadzeniu serii szczegółowych badań lekarze stwierdzili, że Barrymore ma wstrząśnienie mózgu i na tydzień musi zrezygnować z pracy.

d4hdxza

- To było przerażające. Nigdy wcześniej czegoś takiego nie doświadczyłam. Wypadek był poważny. Powrót na plan był straszny. Podczas ponownego kręcenia sceny panowało spore napięcie. Kocham tę ekipę, która wspólnie wspierała mnie w tej trudnej chwili - dodała Drew Barrymore.

Przypomnijmy, że serial "Santa Clarita Diet" opowiada o małżeństwie agentów nieruchomości (Joel - Timothy Olyphant i Sheila - Drew Barrymore), którzy wiodą średnio szczęśliwe życie wraz ze swoją córką Abby w Santa Clarita na przedmieściach Los Angeles. Pewnego dnia Sheila staje się zombie i aby przeżyć, potrzebuje ludzkiego mięsa.

W serialu występują: Drew Barrymore (Sheila Hammond), Timothy Olyphant (Joel Hammond), Liv Hewson (Abby Hammond) oraz Skylar Gisondo (Eric Bemis). Producentami wykonawczymi serialu są: Victor Fresco (czuwający nad całością produkcji), Drew Barrymore, Timothy Olyphant, Aaron Kaplan, Tracy Katsky, Chris Miller oraz Ember Truesdell. Producentem jest Nancy Juvonen.

Tu pobierzesz za darmo aplikację Program TV:

icon info

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

d4hdxza
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d4hdxza