Trwa ładowanie...

Drew Barrymore miała wypadek na planie. "Myślałem, że ją zabiliśmy"

O mały włos, a doszłoby do tragedii. Drew Barrymore uległa niefortunnemu wypadkowi na planie serialu "Santa Clarita Diet".
Share

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

Drew Barrymore miała wypadek na planie. "Myślałem, że ją zabiliśmy"
Źródło: Youtube.com
d1m113c

Praca aktora często wiąże się z wykonywaniem zadań, do których zazwyczaj zatrudniani są kaskaderzy. Nie wszystkie sceny może wykonywać dubler, więc to główny bohater we własnej osobie musi wziąć udział w inscenizowanym pościgu czy bójce. Niestety, nie zawsze wszystko wychodzi zgodnie z planem. Przekonała się o tym Drew Barrymore, która podczas jednej ze scen w serialu "Santa Clarita Diet" miała "zaatakować" mężczyznę i wskoczyć mu na plecy.

- Aktor był dosyć szeroki, przez co Drew miała spore trudności z dobrą przyczepnością. W momencie, gdy skoczyła mu na plecy, złapał ją za nogi, jednak uścisk jej rąk nie wytrzymał i spadła, uderzając głową prosto w ziemię. Myślałem, że ją zabiliśmy - powiedział Victor Fresco, twórca serialu, podczas spotkania promującego produkcję Netflixa.

   Youtube.com
Źródło: Youtube.com

Aktorka błyskawicznie trafiła do szpitala. Po przeprowadzeniu serii szczegółowych badań lekarze stwierdzili, że Barrymore ma wstrząśnienie mózgu i na tydzień musi zrezygnować z pracy.

d1m113c

- To było przerażające. Nigdy wcześniej czegoś takiego nie doświadczyłam. Wypadek był poważny. Powrót na plan był straszny. Podczas ponownego kręcenia sceny panowało spore napięcie. Kocham tę ekipę, która wspólnie wspierała mnie w tej trudnej chwili - dodała Drew Barrymore.

Przypomnijmy, że serial "Santa Clarita Diet" opowiada o małżeństwie agentów nieruchomości (Joel - Timothy Olyphant i Sheila - Drew Barrymore), którzy wiodą średnio szczęśliwe życie wraz ze swoją córką Abby w Santa Clarita na przedmieściach Los Angeles. Pewnego dnia Sheila staje się zombie i aby przeżyć, potrzebuje ludzkiego mięsa.

W serialu występują: Drew Barrymore (Sheila Hammond), Timothy Olyphant (Joel Hammond), Liv Hewson (Abby Hammond) oraz Skylar Gisondo (Eric Bemis). Producentami wykonawczymi serialu są: Victor Fresco (czuwający nad całością produkcji), Drew Barrymore, Timothy Olyphant, Aaron Kaplan, Tracy Katsky, Chris Miller oraz Ember Truesdell. Producentem jest Nancy Juvonen.

d1m113c

Tutaj sprawdzisz aktualną ramówkę Telewizji WP

Tu pobierzesz za darmo aplikację Program TV:

icon info

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

d1m113c

Podziel się opinią

Share
d1m113c
d1m113c