RozrywkaDomy: Ekstremalne metamorfozy

Domy: Ekstremalne metamorfozy

Domy: Ekstremalne metamorfozy
Źródło zdjęć: © bbc

28.11.2012 16:03, aktual.: 25.11.2013 13:44

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Co tydzień, od poniedziałku do czwartku, będziemy oglądać nowe odcinki cyklu Domy: Ekstremalne metamorfozy. Ty Pennington i ekipa specjalistów od wnętrz wykona kolejne imponujące przebudowy domów. Program emitowany jest wyłącznie w BBC Entertainment. W tej serii pojawią się goście specjalni: Usher, Mary J. Blige, bracia Jonas, Sheryl Crow oraz Muppety.

Kanał BBC Entertainment oferuje widzom wszystko to, co w brytyjskiej telewizji najlepsze. W grudniu na ekrany powraca seria Domy: Ekstremalne metamorfozy.

Ty Pennington i grupa jego ekspertów pomogą amerykańskim rodzinom potrzebującym wsparcia – stworzą dla nich wymarzone domy. Ekipę programu jak zwykle czeka istny wyścig z czasem: projekty, które zwykle powstają przez długie miesiące, trzeba będzie ukończyć zaledwie w tydzień!

W siódmej już serii programu, którego akcja rozgrywa się w USA, poznamy m.in. rodzinę z Maryland, która pomaga ubogim dzieciom, rozdając gorące posiłki, Odwiedzimy także rodzinę z Illinois, której dom trzeba dostosować do potrzeb osoby zmagającej się z białaczką. W Minesocie z kolei ekipa remontowa zajmie się odnowieniem powstałej w prywatnym domu świetlicy.

Program Domy: Ekstremalne metamorfozy od lat dostarcza widzom wielu wzruszeń, ponieważ za zwykłą przebudową domu kryją się zazwyczaj niezwykle zmiany w codziennym życiu uczestników programu.

Obraz
© (fot. bbc)
Obraz
© (fot. bbc)

* Jesteśmy też na Facebooku! Dołącz do nas!* Teleshow.pl na Facebooku

* W tym temacie: BBC: UPADEK LEGENDY*

Zobacz także:

[

Jurorka znowu pokazała za dużo! Czy to jest jeszcze sexy?! ]( http://teleshow.pl/gid,13387625,img,13387656,kat,,sid,144,title,Najwiekszy-wygrany-Bitwy-na-glosy-biust-Wegorzewskiej,galeria.html )
[

Tancerki „Tańca z gwiazdami” mówią całą prawdę o programie ]( http://teleshow.pl/gid,13400409,img,13400439,kat,,title,Tancerki-Tanca-z-gwiazdami-mowia-cala-prawde,galeria.html )
[

Takiej jej nie znacie! Czy Kożuchowska wolałaby ukryć te zdjęcia? ]( http://teleshow.wp.pl/malgorzata-kozuchowska-takiej-jej-nie-znacie-6026604057236609g )
[

Bohaterowie „I kto to mówi” 20 lat później ]( http://film.wp.pl/zobacz-jak-sie-zmienili-bohaterowie-komedii-i-kto-to-mowi-6025275548005505g )

Źródło artykułu:WP Kobieta
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (0)
Zobacz także