RozrywkaDominika Gwit wystąpi w "Agent - Gwiazdy". Gratka dla fanów

Dominika Gwit wystąpi w "Agent - Gwiazdy". Gratka dla fanów

Dominika Gwit wystąpi w "Agent - Gwiazdy". Gratka dla fanów
Źródło zdjęć: © ONS.pl

03.09.2018 13:17, aktual.: 03.09.2018 14:02

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Dobra wiadomość dla wszystkich fanów Dominiki Gwit. Już niebawem będą mogli ją zobaczyć, jak wykonuje ekstremalne zadania mrożące krew w żyłach. A to wszystko na oczach kamer.

Dominika Gwit idzie jak burza. Jej kariera odżyła i aktorka znów przeżywa swoje medialne pięć minut. Najpierw był huczny ślub, później sesja i wywiad ze świeżo upieczonym małżonkiem w "Gali", a teraz propozycja od TVN-u.

Jak podaje "Super Express", stacja przygotowuje już obsadę do kolejnego sezonu gwiazdorskiego "Agenta". Jedną z uczestniczek ma zostać właśnie Gwit.

- Dominika weźmie udział w najnowszej edycji programu "Agent - Gwiazdy" w TVN. Razem z całą ekipą wyrusza na zdjęcia do Turcji pod koniec października. Wobec niej nie można pozostać obojętnym. Ludzie będą chcieli zobaczyć, jak poradzi sobie w trudnych, ekstremalnych sytuacjach - zdradził jeden z pracowników TVN na łamach tabloidu.

Widzowie uwielbiają sympatyczną Gwit, więc jesteśmy pewni, że odcinki z jej udziałem przyciągną przed ekrany telewizorów tłumy widzów. Będziecie oglądać?

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (46)
Zobacz także