Trwa ładowanie...
12-10-2012 12:49

"Do dzwonka Cafe": Znamy datę premiery nowego serialu

"Do dzwonka Cafe": Znamy datę premiery nowego serialu
d151868
d151868

"Do dzwonka Cafe" jest serialem komediowym, składającym się z 15 dziesięciominutowych odcinków. Całość akcji rozgrywa się w kawiarni, prowadzonej przez grupkę przyjaciół. Domi, Mati, Beatka, Konrad, Natka, Martyna i Tadzio zrobią wszystko, aby ich biznes okazał się sukcesem – nakręcą własną reklamę, poproszą o pomoc jednego z popularnych kucharzy, zmontują robota – kelnera, wyśpiewają menu, dadzą pokaz disco czy zaproszą tłum siedmiolatków. W „Do dzwonka Cafe” nie zabraknie muzyki, tańca, dobrego humoru, a przede wszystkim prawdziwej przyjaźni.

Każdy odcinek serialu poświęcony będzie nowej sytuacji, w której będą musieli odnaleźć się główni bohaterowie. Oprócz głównej obsady w „Do dzwonka Cafe” zobaczymy znanych aktorów dorosłych oraz gwiazdy muzyki i sportu, w tym Annę Dereszowską, Zbigniewa Zamachowskiego, Adama Sztabę, Pawła Golca oraz Adama Wójcika.

Podobnie jak w poprzednich produkcjach Disney Channel, w „Do dzwonka Cafe” nie zabraknie odniesień do kultowych postaci oraz scen ze znanych filmów.

Premiera serialu 27 października o godz. 9:15!

d151868
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d151868