Trwa ładowanie...
d1ciuup

Do dzwonka Cafe

Najnowsze informacje
4.2
(120 głosów)
Oceń:

"Do dzwonka Cafe" to serial komediowy i będzie się składać z piętnastu dziesięciominutowych odcinków. Całość akcji "Do dzwonka Cafe" rozgrywa się w kawiarni, prowadzonej przez grupkę szkolnych przyjaciół. Każdy odcinek poświęcony jest nowej sytuacji, w której muszą odnaleźć się głównie bohaterowie. W serialu planowane są również występy znanych gwiazd, które będą odwiedzać serialową kawiarnię.

Scenarzystą serialu "Do dzwonka Cafe" ponownie został Grant Cathro, zwycięzca brytyjskiej nagrody BAFTA za najlepszy scenariusz telewizyjny.

Za reżyserię "Do dzwonka Cafe" po raz kolejny odpowiada Tomasz Szafrański, jeden z najlepszych polskich reżyserów filmowych i telewizyjnych, zwycięzca prestiżowych nagród międzynarodowych, w tym za najlepszy film na festiwalu Slamdance.

W rolach głównych w "Do dzwonka Cafe" wystąpią: Agnieszka Doczyńska jako Domi, Magdalena Osińska jako Natka, Julia Chatys jako Martyna, Justyna Bojczuk jako Beatka, Wojtek Rotowski jako Mati, Piotr Janusz jako Konrad oraz Jakub Nowak jako Tadzio.

Producentem serialu "Do dzwonka Cafe" jest Walt Disney Television.

Do dzwonka Cafe
Tytuł oryginalny

Do dzwonka Cafe

Gatunek

dziecięce, komedia, serial

Kraj produkcji

Polska

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1ciuup
d1ciuup
d1ciuup