Trwa ładowanie...
20-08-2012 17:13

"Do dzwonka Cafe": Znamy datę premiery nowego serialu

"Do dzwonka Cafe": Znamy datę premiery nowego serialu
d1qtftz
d1qtftz

Od początku sierpnia trwają zdjęcia do serialu Disney Channel „Do dzwonka Cafe”. Ich koniec planowany jest na 31 sierpnia. „Do dzwonka Cafe” jest serialem komediowym, składającym się z 15 dziesięciominutowych odcinków, pełnych humoru, tańca i muzyki. Całość akcji rozgrywa się w kawiarni, prowadzonej przez grupkę szkolnych przyjaciół. Każdy odcinek poświęcony jest nowej sytuacji.

W rolach głównych występują: Justyna Bojczuk jako Beatka, Agnieszka Doczyńska jako Domi, Magdalena Osińska jako Natka, Julia Chatys jako Martyna, Wojtek Rotowski jako Mati, Piotr Janusz jako Konrad oraz Jakub Nowak jako Tadzio. W serialu zobaczymy również dwójkę nowych aktorów, którzy wcielą się w role drugoplanowe. Weronika Piła zagra Kasię, a Karol Osentowski wystąpi w roli Zbycha.

Oprócz głównej obsady w serialu pojawią się również dorosłe gwiazdy, w tym: Anna Dereszowska jako mama Matiego, Zbigniew Zamachowski jako tata Zbycha, Wojciech Pokora jako Tadzio z przyszłości, Ewa Wencel w roli klientki kawiarni, Michał Żurawski jako biznesman i Jędrzej Taranek, Michał Napiątek oraz Marcin Zarzeczny jako trójka studentów. Samych siebie zagrają Adam Sztaba, Paweł Golec oraz Joseph Seleesto.

Podobnie jak w poprzednich produkcjach Disney Channel w „Do dzwonka Cafe” nie zabraknie odniesień do kultowych postaci oraz scen ze znanych filmów. Scenarzystą serialu jest Grant Cathro, zwycięzca brytyjskiej nagrody BAFTA za najlepszy scenariusz telewizyjny. Za reżyserię po raz kolejny odpowiada Tomasz Szafrański, jeden z najlepszych polskich reżyserów filmowych i telewizyjnych i zwycięzca prestiżowych nagród międzynarodowych, w tym za najlepszy film na festiwalu Slamdance. Producentem serialu jest Walt Disney Television, we współpracy z firmą Divizion.

d1qtftz

Serial „Do dzwonka” wszedł na antenę w listopadzie 2010 roku i natychmiast odniósł olbrzymi sukces. Od początku emisji serial utrzymuje się w piątce najlepszych programów Disney Channel. Odcinek premierowy drugiego sezonu „Do dzwonka” zajął 1. miejsce wśród wszystkich programów nadawanych tego dnia na wszystkich kanałach dla dzieci i młodzieży w grupie dziewczynek 10 – 15.

Od lutego tego roku pierwszy sezon „Do dzwonka” można oglądać za darmo na stronie www.disney.pl.

d1qtftz
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1qtftz