Trwa ładowanie...
instynkt

Danuta Stenka na planie serialu "Instynkt"

Share
Danuta Stenka na planie serialu "Instynkt"
Źródło: AKPA
d3tl4jp

Telewizyjna Jedynka ma swojego detektywa w sutannie - w postaci Artura Żmijewskiego, a Dwójka postanowiła zatrudnić detektywa w spódnicy. Od początku roku trwają zdjęcia do nowego serialu kryminalnego Instynkt.

Tym razem w roli detektywa rozwiązującego zawikłane zagadki została zatrudniona Danuta Stenka. Jak przystało na kobietę, pani detektyw Anna Oster kieruje się przede wszystkim swoim szóstym zmysłem.

"To jest osoba, która polega głównie na swoim instynkcie. Nie umniejsza jednak roli wiedzy doświadczalnej i wszystko szczegółowo sprawdza, bo intuicja to czasem zbyt mało, by rozwiązać trudną zagadkę - mówi Stenka. - Lubię panią detektyw. Zagranie tej roli było spełnienie moich dziecięcych marzeń".

d3tl4jp

Na planie ma wsparcie dwóch atrakcyjnych partnerów. Towarzyszy jej Paweł Królikowski, a także dawno niewidziany na małym ekranie Szymon Bobrowski. Jak zapewniają producenci, każdy kolejny odcinek będzie całkowicie nową i ciekawą opowieścią. Widzów na pewno wciągnie też tajemnicza historia samej pani detektyw. Miłośnicy kryminałów powinni być zachwyceni. Wprawdzie w telewizji nie brakuje kryminalnych zagadek.

Jednak nie często zdarza się, że rozwikłuje je piękna kobieta, a jeszcze rzadziej, że serial prowadzony jest przez tak dobrego reżyser jak Patryk Vega. Kręcona właśnie, pierwsza transza będzie miała trzynaście odcinków. Serial pojawi się w programie TVP 2 już w marcu.

Zobacz także:

[

BOŻENKA Z "KLANU" JAKIEJ NIE ZNACIE! FOTO ]( http://teleshow.wp.pl/bozenka-z-klanu-jakiej-nie-znacie-6026598672548993g )
[

ONI DORASTALI NA NASZYCH OCZACH. ZOBACZCIE! ]( http://teleshow.wp.pl/dorastanie-na-telewizyjnym-ekranie-6026599915213953g )
[

TYCH ZDJĘĆ GWIAZDY WSTYDZĄ SIĘ NAJBARDZIEJ ]( http://film.wp.pl/gwiazdy-w-najbardziej-zenujacych-momentach-6025280354886273g )

d3tl4jp

Podziel się opinią

Share

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3tl4jp
d3tl4jp