Trwa ładowanie...

Ból wypisany był na twarzy. Kolejna kontuzja na planie show TVP2

Do przykrego zdarzenia doszło na planie programu "Dance Dance Dance". Kontuzji uległ Robert El Gendy. Incydent z udziałem dziennikarza i jego partnerki wyglądał naprawdę niepokojąco. Strach najbardziej udzielił się synowi El Gendy.

Share
Robert El Gendy doznał kontuzji na planie "Dance Dance Dance"
Robert El Gendy doznał kontuzji na planie "Dance Dance Dance"Źródło: AKPA
d1smzf8

Niedawno Anna Matysiak, a teraz Robert El Gendy mierzy się z kontuzją w trzeciej edycji programu "Dance Dance Dance". W piątkowym odcinku widzowie zobaczą prezentera "Pytania na śniadanie" z ręką w gipsie. To skutek niefortunnego wypadku, do którego doszło podczas prób generalnych przed nagraniem najnowszego odcinka show. Robert El Gendy próbował wykonać jeden z elementów choreografii i podnieść swoją taneczną partnerkę Małgorzatę Opczowską. W ułamku sekundy na twarzy prezentera pojawił się charakterystyczny grymas. El Gendy aż skulił się z bólu. Błyskawicznie na planie zjawił się ratownik, który udzielił mu pomocy.

Po wstępnych oględzinach Robert został wysłany na prześwietlenie. Okazało się, że uczestnik trzeciej edycji "Dance Dance Dance" uszkodził więzadło łokciowe w stawie śródręczno-paliczkowym kciuka.

Ida Nowakowska jest gwiazdą TVP. Pamiętacie jej początki w show-biznesie?

Aby El Gendy mógł kontynuować udział w nagraniach, specjaliści podjęli decyzję o założeniu gipsu. Zmieniono także choreografię pary tak, by nawet w najmniejszym stopniu nie nadwyrężać ręki uczestnika.

Niestety, świadkiem tej pechowej na sytuacji na planie był syn El Gendy, który kibicował ojcu w czasie treningów na widowni. Chłopiec wyraźnie przejął się jego stanem, a prezenter musiał go uspokajać i zapewniać, że sytuacja jest opanowana.

d1smzf8

Robert El Gendy nie tylko pojawi się w piątkowym odcinku u boku Opczowskiej, ale też zatańczy swój solowy układ. Jak poradzi sobie na scenie w tej trudnej sytuacji? Widzowie telewizyjnej Dwójki przekonają się już dziś o 20:35. 

Materiały prasowe
Robert El Gendy i Małgorzata Opczowska na planie "Dance Dance dance"Źródło: Materiały prasowe
Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
d1smzf8

Podziel się opinią

Share
d1smzf8
d1smzf8