Trwa ładowanie...

"Czas honoru": Antoni Pawlicki i Agnieszka Więdłocha się zaręczyli!

Pewne jest jedno – Agnieszka Więdłocha i Antoni Pawlicki są znowu razem i traktują swój związek poważnie.

"Czas honoru": Antoni Pawlicki i Agnieszka Więdłocha się zaręczyli!Źródło: AKPA
d2prlct
d2prlct

Media obiegła radosna wiadomość, która ucieszy z pewnością i fanów, że para się zaręczyła. Wszystko wskazuje na to, że ulubieńcy widzów staną na ślubnym kobiercu.

Pawlicki i Więdłocha poznali się kilka lat temu na planie "Czasu honoru", gdzie grali parę. Od razu między nimi zaiskrzyło. Zostali wówczas przyłapani przez paparazzi na gorących pocałunkach. Szybko po tym ich romans się zakończył i do pewnego czasu nikt nie wracał do tego tematu.

Mimo że oboje mieli później różnych partnerów, okazało się, że uczucie pomiędzy nimi nie wygasło. Postanowili dać sobie drugą szansę i spotykają się od lata ubiegłego roku. Choć cenią sobie prywatność i nie obnoszą się ze swoim związkiem, to coraz częściej można ich zobaczyć razem. Najnowsze doniesienia kolorowej prasy wskazują jednak, że Pawlicki się oświadczył, a Więdłocha powiedziała "tak"!

- Antoni powtarza wszystkim znajomym, że Agnieszka jest kobietą jego życia. Uznał, że nie ma już co dłużej zwlekać – mówi informator "Faktu".
Para jeszcze nie potwierdza oficjalnie zaręczyn, ale jeśli radosne informacje są prawdziwe, pozostaje tylko zakochanym serdecznie pogratulować!

Zobacz także: Agnieszka Więdłocha o współpracy z Cezarym Pazurą na planie "Powiedz tak"

d2prlct
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2prlct