Trwa ładowanie...
d4ggfww
d4ggfww

[

]( http://www.fakt.pl )

Jak się cenić to się cenić. Krzysztof Cugowski (61 l.) i jego grupa wystąpią w najnowszym show TVP - "Bitwa na głosy". Sęk w tym, że wokalista weźmie pieniądze za wszystkie 10 odcinków show, nawet jeśli odpadnie już po pierwszym...

Przed szefostwem TVP2 nie lada dylemat. Z jednej strony warunek jaki postawił włodarzom telewizji wokalista jest bardzo ciężki i nie ma co ukrywać kosztowny, ale z drugiej strony obecność Cugowskiego w programie sprawi, że show zyska prawdziwy prestiż. W końcu wokalista grupy „Budka Suflera” to jeden z najpopularniejszych i cenionych piosenkarzy.

d4ggfww

Jego wieloletnie doświadczenie muzyczne i sceniczne przydałoby się w programie. Cugowski wystąpiłby w show obok Macieja Miecznikowskiego (42 l.), Piotra Kupichy (32 l.), Michała Wiśniewskiego (39 l.) i grupy Golec Orkiestra. Tymczasem sam Cugowski doskonale wie co robi. „Budka Suflera” bardzo dużo koncertuje, w samym zeszłym roku zagrali aż 70 koncertów, zarabiając na tym okrągłe 2 miliony złotych! Jeśli zaś wokalista zgodzi się na udział w show, to będzie musiał zawiesić lub zdecydowanie ograniczyć występy na czas trwania programu, czyli na prawie 3 miesiące. A to oznacza o wiele mniejsze zarobki dla grupy i dla niego samego. Nie dziwi więc, że postanowił zadbać o swe interesy i bezpieczeństwo finansowe. W końcu nikt lepiej tego nie zrobi niż on sam!

Polecamy w wydaniu internetowym fakt.pl:

Korwin-Piotrowska jak inż. Karwowski

d4ggfww

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d4ggfww