Trwa ładowanie...
d11o7mj
courtney love

Courtney Love z synami anarchii

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Courtney Love z synami anarchii
d11o7mj

Courtney Love wystąpi w finałowym sezonie serialu "Synowie anarchii".

Jedną z centralnych postaci "Synów anarchii" jest członek motocyklowego gangu, Jax (Charlie Hunnam), który jako młody ojciec musi zmierzyć się z zupełnie nowymi obowiązkami. W "Sons of Anarchy" występują także Mark Boone Junior, Kim Coates, Tommy Flanagan i Katey Sagal.

Rockmanka wcieli się w postać panny Harrison, nauczycielki Abla, najstarszego syna Jaksa (Charlie Hunnam). Gościnny udział w nadchodzących odcinkach zapowiedział także Marilyn Manson, który wcieli się w Rona Tully, więźnia o nazistowskich poglądach.

d11o7mj

Do sieci trafiła minizapowiedź:

Cykl powróci na antenę we wrześniu.

Love ostatnio próbowała wskrzesić Hole w składzie z połowy lat 90., na razie jednak nic konkretnego z tego nie wyszło. W 2010 roku ukazał się ostatni album zespołu, "Nobody's Daughter".

Jedyna solowa płyta Amerykanki to "America's Sweetheart" z 2004 roku. Na początku maja artystka wydała podwójny singel "You Know My Name"/ "Wedding Day".

Wokalistka ma na koncie kilka ról, które przyniosły jej uznanie krytyków i branży. Najważniejszą jest postać Althei, którą wdowa po Kurcie Cobainie sportretowała w dramacie "Skandalista Larry Flynt" Miloša Formana. Kreacja przyniosła jej nominację do Złotego Globa. Ostatni raz 49-letnia dziś gwiazda wystąpiła w obrazie "Straight to Hell Returns" z 2010 roku.

d11o7mj

Podziel się opinią

Share

d11o7mj

d11o7mj