Trwa ładowanie...
arrow

Constantine w ''Arrow''?

Share
Constantine w ''Arrow''?
d107yd5

Mimo, iż stacja NBC wycofała się z realizacji kontynuacji serialu "Constantine", Matt Ryan będzie miał najprawdopodobniej jeszcze jedną szansę na wcielenie się w komiksowego bohatera.

Wendy Mericle, producentka innego serialu opartego na zeszytach z dymkiem, "Arrow", wyjawiła, że rozważany jest pomysł, aby John Constantine pojawił się gościnnie w show o przygodach herosa z łukiem. - Rozmawiamy na ten temat z DC Comics - oświadczyła producentka. - Negocjujemy kilka kwestii, a także sprawdzamy dostępność aktora. Mamy nadzieję, że to się uda, ale nic na razie nie jest pewne na sto procent.

Przypomnijmy, że Constantine to tajemniczy i arogancki oszust, który wbrew swej woli staje się detektywem wplątanym w konflikt pomiędzy anielskimi i piekielnymi siłami. W serialu opartym na publikacjach DC Comics, rolę tą odtworzył Matt Ryan.

Natomiast "Arrow", powstający dla stacji CW, jest współczesną historią Zielonej Strzały, superbohatera komiksów DC Comics. Po pięciu latach od katastrofy morskiej miliarder Oliver, jak dotąd uznawany za zmarłego, zostaje odnaleziony na bezludnej wyspie na Pacyfiku. Kiedy powraca do domu, rodzina zauważa, że pobyt na wyspie bardzo go odmienił. W roli głównej występuje Stephen Amell.

d107yd5

Podziel się opinią

Share
d107yd5
d107yd5