Co po wakajach w "Majce"?

Co po wakajach w "Majce"?
Źródło zdjęć: © AKPA

05.08.2010 14:18

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Wakacje! Któż ich nie lubi? Niestety, każde, nawet te najpiękniejsze, kiedyś się kończą. Wiedzą coś o tym aktorzy serialu "Majka", którzy, po trzytygodniowej przerwie, 20 lipca wrócili na plan. Każdy z nich starał się wykorzystać czas wolny najlepiej jak potrafił.

Joanna Osyda, czyli tytułowa Majka, odwiedziła Indochiny. Tomasz Ciachorowski (Michał) podróżował autem po romantycznej Toskanii. "Najbardziej urzekły mnie pejzaże. Żeby naprawdę poznać Toskanię trzeba się wybrać na prowincję - nie do Sieny, Florencji, czy Pizy tylko, na przykład, do Chianti i zobaczyć te piękne, górzyste pejzaże skąpane w słońcu. Chyba nikt nie pozostanie obojętny wobec takich widoków!" - z przekonaniem mówił Tomek.

Karolina Stefańska (Eliza) z kolei wyprawiła się z biurem podróży do egzotycznych Chin. Na Dalekim Wschodzie najbardziej zachwyciły ją widoki przyrody, zwłaszcza te, które mogła podziwiać podczas rejsu rzeką Li. "To najdłuższy widok, który zdaje się nie mieć końca. Krajobrazy jak z filmu. Góra w kształcie maczugi unosząca się nad mgłą? Takie widoki istnieją naprawdę!" - zachwycała się aktorka.

Andrzej Deskur(Wiktor)dobrze bawił się w górach. "Pierwszy raz byłem na lodowcu w lecie i jeździłem na nartach! Na dole można było pływać w basenie i chodzić w krótkich spodenkach, a na górze śnieg" - opowiadał aktor, który właśnie rozpoczął pierwsze treningi do "Tańca z gwiazdami". Marta Ojrzyńska (Sabina)przemierzyła za to niezły kawał Polski. "Najpierw byłam w Dębkach nad morzem, a potem odbyłam podróż wzdłuż wschodniej granicy - Białowieża, Hajnówka, Puszcza Białowieska, Dolina Rospudy, Bieszczady" - wylicza.

Bogusław Kudłek (Bartek) postawił na Mazury. "Wyjechałem na Mazury na warsztaty teatralne. Przez 10 dni pracowaliśmy w pięknym klasztorze nad Wigrami" - wspomina. Gracja Niedźwiedź (Kasia) odpoczywała w Jastrzębiej Górze, Przemyślu, a w dniu urodzin chłopak zabrał ją do parku wodnego na Słowacji. "Jako zodiakalny Rak lubię spędzać czas nad wodą" - przyznała z uśmiechem Gracja. Michał Lewandowski początkowo nosił się z zamiarem samochodowej podróży po Europie. Zrezygnował jednak. "Po takim wypoczynku, przydałoby się więcej odpoczynku, bo to męczące" - przyznał. Skończyło się więc na polskich, urokliwych Mazurach i Bałtyku. A że wcześniej, oprócz serialu, miał też na głowie jedną z głównych ról w filmie "Weekend" Cezarego Pazury, toteż odpoczynek musiał być podwójnie intensywny.

Weronika Rosati (Dagmara) w czasie wolnym od zdjęć była bardzo zapracowana. "Praca jest moim odpoczynkiem. Piszę kolejne artykuły o aktorkach starego kina do Stopklatki. Zajmuje mi to dużo czasu, ponieważ muszę przeczytać 5 - 6 książek na temat danej postaci i obejrzeć wszystkie dostępne z nią filmy. Pracy na co najmniej dwa tygodnie!" - wyjaśnia. Oprócz tego aktorka podróżowała zawodowo do Paryża, gdyż wkrótce zacznie kręcić dla francuskiej telewizji film "Dama Pikowa". Zagra w nim główna rolę, więc, choć dobrze mówi po francusku, musi trochę popracować nad akcentem.

Tak więc wszyscy, z nowymi siłami, emocjami i doświadczeniami, wkroczyli na plan. Praca wre, a jej efekt, zobaczymy jesienią. Intrygi, oszustwa, ustalanie ojcostwa, nowe i stare miłości, śluby i rozstania - to główne wątki powakacyjnych odcinków "Majki". Kiedy zajrzeliśmy na plan serialu, Majka Olkowicz razem z dzieckiem odwiedzała właśnie kolegów i koleżanki z biura "Panorama Projekt"...

Zobacz także:

[

CO SIĘ STAŁO BRODZIK?! WYGLĄDA FATALNIE! ]( http://teleshow.wp.pl/dlaczego-brodzik-nie-przyjmuje-nowych-rol-6026598542222465g )
[

GRZECZNE DZIEWCZYNKI NA "NAGICH" OKŁADKACH ]( http://teleshow.wp.pl/grzeczne-dziewczynki-szaleja-6034033195443329g )
[

POLSKIE SEKSBOMBY BEZ MAKIJAŻU I STYLIZACJI ]( http://teleshow.wp.pl/obnazamy-polskie-serialowe-seksbomby-6034033566327937g )
[

BACHLEDA PRZYŁAPANA NA BALANDZE ]( http://film.wp.pl/ale-cyrk-z-ta-curus-6025280843056257g )

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (0)
Zobacz także