Trwa ładowanie...
09-03-2010 09:50

Co nowego w Polsat Cafe?

Share
Co nowego w Polsat Cafe?Źródło: AKPA
d47kggb

[

]( http://www.wirtualnemedia.pl )

d47kggb

Nowe gwiazdy w wiosennej ramówce Polsat Cafe

Polsat Cafe ruszył wczoraj z wiosenną ramówką. Znalazły się w niej m.in. programy prowadzone przez nowe gwiazdy stacji: Macieja Dowbora i Macieja Rocka, Aleksandrę Woźniak oraz Marka Starybrata.

Znani z innych anten Polsatu Maciej Dowbor i Maciej Rock zostali gospodarzami nowego magazynu o wychowaniu dzieci pt. „Dzieciaki nie płaczą”. - To pierwszy w Polsce program dla rodziców prowadzony przez mężczyzn – mówi nam Jolanta Borowiec, szefowa Polsat Cafe. W każdym odcinku programu w studiu gośćmi będą znani rodzice, m.in. Kasia Cichopek i Marcin Hakiel, Magdalena Różczka czy Cezary Pazura. W magazynie testowane będą także różne przedmioty związane z opieką nad najmłodszymi np. wózki.

Aktorka Aleksandra Woźniak z kolei została prowadząca autorskiego talk-show „Cafe Espresso”, w którym przy filiżance kawy porozmawia na różne tematy z gwiazdami. Wśród pierwszych gości aktorki będą m.in. Ewa Bem i Elżbieta Zającówna.

Kolejną nową twarzą Polsat Cafe będzie dziennikarz Radia Zet Marek Starybrat, który poprowadzi program zatytułowany „Z tyłu sceny”, w którym z pomocą dziennikarzy tabloidów analizować będzie kulisy sławy polskich gwiazd. - W programie pokażemy całą prawdę o tym, co robią gwiazdy, by być na topie – opowiada Starybrat. W pierwszym odcinku pod lupę weźmie on rozwód Edyty Górniak.

d47kggb

Wiosną w ramówce stacji znajdzie się też wyprodukowany przez kanał cykl reportaży „Zagubione w życiu” opowiadający o kobietach, które w więzieniu odsiadują wyroki. - Filmy dokumentalne w Polsat Cafe osiągają bardzo dużą oglądalność, dlatego w tym sezonie przygotowaliśmy własną produkcję – podkreśla Borowiec. Narratorem wszystkich reportaży jest Krystyna Czubówna.

Druga nowość bez własnego prowadzącego to „Aleja sław” - program prezentujący ranking 10 wybranych zjawisk związanych z show-biznesem. W kolejnych odcinkach „Aleji” widzowie zobaczą zestawienia 10 najprzystojniejszych znanych Polaków, najpiękniejszych Polek czy najgłośniejszych rozwodów itd.

W nowej ramówce Polsat Cafe pojawi się też nowy program Agnieszki Maciąg „Moda za 500”. - W każdym odcinku będą cztery bohaterki, które za 500 zł będą musiały wykreować swój wizerunek – opowiada Maciąg. Uczestniczki będą dobierać odpowiednie dla siebie ubrania, makijaż oraz fryzury, które oceni jury złożone ze specjalistów od stylizacji: Grzegorza Blocha, Anny Męczyńskiej i Wojciecha Grzybały.

Z anteny kanału znikają natomiast poprzedni program Maciąg „Metamorfozy Fashion Cafe” oraz magazyny „Sztuka życia” i „Na zdrowie”. - Kontynuujemy te programy, które mają dobre wyniki oglądalności – podkreśla Jolanta Borowiec. Dlatego widzowie zobaczą nowe odcinki „W obiektywie Justyny Steczkowskiej”, „Gadżetów kobiety” (prowadzi Ewa Wachowicz), „Jem i chudnę (Magdalena Wójcik), „Looksusu” (Lidia Popiel i Edyta Pazura), „Stylowych spotkań Gali” (Dorota Chotecka), „Zoomu na miasto” (Pola Czarnecka i Paulina Tomborowska), „Dobrychnocek” (Ewa Pacuła) i „Gwiazd na dywaniku” (Joanna Horodyńska i Karolina Malinowska).

d47kggb

Zmiany zaszły w programie „Grunt to rodzinka” - nowa prowadzącą talk-show została Agnieszka Popielewicz, która zastąpiła Ewelinę Kopic. Natomiast „Męski punkt widzenia” Pauliny Młynarskiej-Moritz zmienił scenografię i został skrócony – teraz w każdym odcinku będzie jedna rozmowa, a nie dwie jak w poprzednim sezonie.

Wiosną Polsat Cafe kontynuować będzie też znane widzom produkcje zagraniczne – pojawią się nowe odcinki „Gwiazd bez cenzury” czy biografii gwiazd Hollywood. Nowe produkcje dokumentalne widzowie zobaczą m.in. w stałych cyklach „Kobiece prawdy” czy „Trudne związki”. Będą też nowe melodramaty (np. „Dama Kameliowa”) oraz kolejna edycja amerykańskiej wersji „Momentu prawdy”.

d47kggb
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d47kggb
d47kggb