Trwa ładowanie...

Cichopek rozstaje się z Hakielem!

Share
Cichopek rozstaje się z Hakielem!Źródło: Kapif
d2qpmeo

[

]( http://www.fakt.pl )
Plan zdawał się genialny w swojej prostocie. *Marcin Hakiel (28 l.) zajmie się karierą swojej żony, dzięki czemu połączą życie prywatne z zawodowym i wszystko zostanie w rodzinie. Niestety okazało się, że praca menedżera gwiazdy wcale nie jest tak łatwa, jak mogłoby się wydawać. Kariera Kasi Cichopek (29 l.) stanęła w miejscu. Aktorka poważnie zastanawia się nad... rozstaniem z mężem.*

d2qpmeo

Kasia nie prowadzi już żadnego show ani ważnych imprez dla Polsatu. Co prawda wciąż ma bardzo dużą rolę w serialu TVP 2 „M jak miłość”, ale Cichopek nie chce ograniczać się jedynie do telenoweli. Tymczasem jak na razie telefon gwiazdy z nowymi propozycjami nie dzwoni. Jak dowiedział się Fakt, aktorka zastanawia się poważnie, czy powierzenie kariery mężowi było dobrym pomysłem.

– Wiadomo, że nikt nie życzy jej lepiej niż Marcin. Ale nie oszukujmy się, nie jest wielkim profesjonalistą jako menedżer – zdradza Faktowi przyjaciółka serialowej Kingi. – Dlatego Kasia zastanawia się, czy nie zatrudnić kogoś, kto nim jest – dodaje nasza informatorka.

Nic dziwnego, że Cichopek czuje się rozczarowana. W ciągu ostatnich kilku lat prowadziła przecież dwa programy rozrywkowe „Jak oni śpiewają” i „Tylko nas dwoje”, a Polsat regularnie powierzał jej rolę konferansjerki podczas ważnych imprez. A tu nagle taka posucha...

Czy zadanie prowadzenia jej kariery przerosło Marcina Hakiela? W końcu rola menedżera jest dla tancerza nowością. Jak dowiedział się Fakt, Kasia wierzy, że dzięki profesjonalnemu agentowi znów zagości częściej w telewizji. I kto wie, może trafi też na duży ekran.

(fot. Kapif)
Źródło: (fot. Kapif)

Polecamy w wydaniu internetowym fakt.pl:

Która polska gwiazda z taaaką torbą?

d2qpmeo

[

Jurorka znowu pokazala za dużo! Czy to jest jeszcze sexy?! ]( http://teleshow.pl/gid,13387625,img,13387656,kat,,sid,144,title,Najwiekszy-wygrany-Bitwy-na-glosy-biust-Wegorzewskiej,galeria.html )
[

Tancerki „Tańca z gwiazdami” mówią całą prawdę o programie ]( http://teleshow.pl/gid,13400409,img,13400439,kat,,title,Tancerki-Tanca-z-gwiazdami-mowia-cala-prawde,galeria.html )
[

Takiej jej nie znacie!Czy Kożuchowska wolałaby ukryć te zdjęcia? ]( http://teleshow.wp.pl/malgorzata-kozuchowska-takiej-jej-nie-znacie-6026604057236609g )
[

Bohaterowie „I kto to mówi” 20 lat później ]( http://film.wp.pl/zobacz-jak-sie-zmienili-bohaterowie-komedii-i-kto-to-mowi-6025275548005505g )

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
d2qpmeo

Podziel się opinią

Share

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2qpmeo
d2qpmeo