Talent ShowChylińska czuje się coraz gorzej

Chylińska czuje się coraz gorzej

Chylińska czuje się coraz gorzej
Źródło zdjęć: © TVN

09.11.2010 08:28, aktual.: 25.11.2013 11:50

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

[

]( http://www.fakt.pl )

Agnieszka Chylińska jest w drugiej ciąży i nie czuje się za dobrze. Artystka pierwszą znosiła bardzo dobrze, drugą, niestety, znacznie gorzej.

Agnieszka stara się ograniczać wszystkie swoje obowiązki do zupełnego minimum. Ale nie może zrezygnować ze wszystkich planów. Jak podaje tygodnik "Świat i Ludzie" we wrześniu zagrała ostatni koncert, nie może jednak odejść z "Mam talent".

Chylińska już niebawem po raz drugi zostanie mamą. - Agnieszka ma wyznaczony termin porodu na początek stycznia - powiedziała w rozmowie z gazetą przyjaciółka piosenkarki. - Rzeczywiście z programu na program jest coraz bardziej zmęczona. Nie skarży się, nie narzeka, ale widać, że jest jej coraz trudniej.

Agnieszka chce zasiadać w jury show do samego końca III edycji. Chylińska nie lubi okazywać swoich słabości, jednak gdyby naprawdę źle się poczuła, reżyser programu zajmie jej miejsce. - To (rozwiązanie) miało być już wykorzystane w poprzedniej edycji ze względu na przeziębienie Agnieszki - tłumaczy Joanna Dyląg, menedżerka gwiazdy.

Polecamy w wydaniu internetowym fakt.pl:

Zobacz także:

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (0)
Zobacz także