Trwa ładowanie...

"Celebrity Splash": kto wystąpi w programie?

"Celebrity Splash": kto wystąpi w programie?Źródło: AKPA
d1hvzhc
d1hvzhc

Produkcja Polsatu, w której znani wskakują do wody z kilkumetrowej wieży, to zupełnie nowy format w polskiej telewizji. Weźmie w nim udział 12 kobiet i tyle samo mężczyzn. Każdy uczestnik będzie musiał zaprezentować nie tylko sam skok do basenu, ale też jego urozmaicone formy, np. salta z trampoliny. Tylko dwie osoby w każdym odcinku przejdą do dalszego etapu, a najlepsi zmierzą się w finałowym starciu. Zmagania uczestników oceniać będzie m.in. Otylia Jędrzejczak.

Choć oficjalna lista uczestników wciąż owiana jest tajemnicą, nie brakuje spekulacji na temat tego, które gwiazdy pojawią się na ekranie. Według "Super Expressu", skakać do basenu będą: Natalia Siwiec, Angelika Fajcht, Radek Liszewski, Julia Pietrucha, Piotr Pręgowski, Zbigniew Buczkowski, Maciej Dowbor, Odeta Moro, Piotr Świerczewski i Przemysław Cypryański. Do tego grona dołączy jeszcze prawdopodobnie Andrzej Młynarczyk.

- Fanki Andrzeja na pewno będą zadowolone, że pojawi się w show. Będzie w końcu mógł zaprezentować się trochę z innej strony. Ma się czym pochwalić, jest wysportowany, kobiety go kochają, więc na pewno świetnie sobie poradzi - powiedział informator serwisu afterparty.pl.

Wbrew wcześniejszych doniesieniom, w programie nie pojawi się kolega Młynarczyka z serialu "M jak miłość", Marcin Mroczek.

d1hvzhc

- Moi drodzy, należy się wam sprostowanie. Nigdy nawet nie rozmawiałem z producentami "Celebrity Splash" o moim udziale w tym programie. Wszystkich za tę dezinformację przepraszam! - napisał na swoim Facebooku.

Będziecie oglądać?

(fot. AKPA)
Źródło: (fot. AKPA)
(fot. newspix.pl)
Źródło: (fot. newspix.pl)
d1hvzhc
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1hvzhc