Trwa ładowanie...

Bunt w "Tylko nas dwoje"! Dlaczego?

Bunt w "Tylko nas dwoje"! Dlaczego?Źródło: Vipnews
d3erx78
d3erx78

[

]( http://www.fakt.pl )

d3erx78

Tam gdzie trwa rywalizacja, nie zawsze gra jest czysta. Złe emocje nie ominęły też uczestników show Polsatu "Tylko nas dwoje".

Fakt dowiedział się, że gwiazdy mają pretensję do producentów programu o to, że muszą konkurować z profesjonalną wokalistką Pauliną Sykut, która występuje w parze z piosenkarzem Iwanem Komarenko. Dlaczego?

Reguły programu jasno określały, iż każda para uczestników ma się składać z profesjonalnego wokalisty i popularnej osoby z show-biznesu, która jednak nie ma ze śpiewem nic wspólnego. Tymczasem pogodynka Paulina Sykut w przeszłości nie raz występowała na scenie i ma za sobą wiele wokalnych sukcesów. Brała również udział w innym show Polsatu "Idol".

- To nie jest sprawiedliwe, że inni muszą konkurować z profesjonalistką -skarżył się w rozmowie z Faktem jeden z uczestników show. Inne gwiazdy czują się bez szans wobec Pauliny i woleliby, żeby nie było jej w programie.

Ale producenci podobno są głusi na te żale. Ich zdaniem regulamin nie został złamany.

d3erx78

Partner i nauczyciel pogodynki - Iwan Komarenko także jest tego zdania i uważa że opinie innych uczestników są niesłuszne i krzywdzące. - Paulina po prostu dobrze śpiewa ale nie jest profesjonalistką. Żeby być profesjonalistką trzeba występować na scenie albo uprawiać to zawodowo. A Ona nie robi tego zawodowo. Jest pogodynką i nie śpiewa na co dzień. A wszystko co nie jest zawodowe jest amatorskie - powiedział "Faktowi".

- Ci co tak mówią może mają w sobie zbyt dużo zazdrości i zbyt zależy im na wygranej - dodał.

Polecamy w wydaniu internetowym fakt.pl:

Janachowska: Chcę mieć dziecko!

d3erx78

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3erx78