Trwa ładowanie...
d2j4bmi
d2j4bmi

Kolejne muzyczne zapasy za nami! Halina Młynkova znowu otrzymała od widzów największą liczbę głosów! Z programem musieli pożegnać się bracie Golcowie.

Jako pierwsza weszła na scenę drużyna bliźniaków. Uczestnicy zaśpiewali utwór Michaela Jacksona "Black & White" i to właśnie do jego stylu oraz charakterystycznego ruchu scenicznego, nawiązali w występie.

- Dzisiaj było perfekcyjnie. Tydzień temu uciekliście grabarzowi spod łopaty – podsumował Wojtek Jagielski.

(fot. AKPA)
Źródło: (fot. AKPA)

Następna była drużyna Macieja Miecznikowskiego, który zdecydował się na dość odważny remiks utworu Anny Jantar "Nic nie może wiecznie trwać".

d2j4bmi

- Macku, to moja ulubiona piosenka z czasu PRL-u. To najlepsze wasze wykonanie do tej pory w "Bitwie na głosy" – ocenił ponownie Jagielski.

Urszuli Dudziak wysoko postawiła poprzeczkę swoim podopiecznym! Wokaliści wykonali acapella hit "Lovestoned" Justina Timberlake'a.

- Niezwykle piękne i precyzyjne wykonanie. Chylę czoła, brawa dla nich. Mateusz i Artur - bardzo trudno prawda? Mateusza dla mnie za leniwie, obciągałeś tempo, cofałeś grupę. Artur znakomicie - oceniła wymagająca Alicja Węgorzewska.

Piotr Kupicha postawił na własną kompozycję, "Jak anioła głos". Nagle zrobiło się bardzo sielsko i anielsko...
Jurorzy byli zadowoleni, jednak mieli pewne zarzuty wobec jednego z wokalistów:

d2j4bmi

- Każdy tu uprawia prywatę. Mirek ma świetny głos, bardzo się stara, ale dla mnie zabrzmiało to, jakby ktoś to wykonywał na dancingu – ostrzej zareagował Jagielski.

Drużyna Halinki Młynkovej zaprezentowała się jako ostatnia i wykonała hit z filmu "Slumdog. Milioner z ulicy". Jurorzy byli zachwyceni i nie szczędzili muzykom komplementów.

(fot. AKPA)
Źródło: (fot. AKPA)

Niedługo później Hubert Urbański ogłosił wyniki głosowania:

  1. drużyna Haliny Młynkovej
  2. drużyna Maćka Miecznikowskiego
  3. drużyna Urszuli Dudziak
  4. drużyna Piotra Kupichy
  5. drużyna Golców.

To właśnie sympatyczni bliźniacy otrzymali najmniejszą liczbę głosów. Zobaczymy ich dopiero w finałowym odcinku „Bitwy na głosy”! Będziecie za nimi tęsknić?

d2j4bmi
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2j4bmi