Trwa ładowanie...

"Bitwa na głosy": Kazik weźmie udział w programie?

"Bitwa na głosy": Kazik weźmie udział w programie?Źródło: AKPA
d2en5ri
d2en5ri

Druga edycja "Bitwy na głosy" zbliża się wielkimi krokami. Nic dziwnego, że rozpędza się karuzela z nazwiskami gwiazd, które mają wystąpić w show Dwójki. Jak udało nam się dowiedzieć, TVP 2 chce pozyskać do programu samego Kazika Staszewskiego (48 l.)!

Kazik to artysta, który zawsze szedł pod prąd. Nie bał się wypowiadać swojego zdania, zarówno w sprawach kultury, jak polityki czy religii.

Znamy go z nagrań solowych i w zespołach Kult, KNŻ czy El Doopa. Jest autorem takich przebojów jak "Spalam się", "Dwanaście groszy" czy "Baranek", jednak poza sceną zawsze starał się trzymać się z dala od show biznesu. Dlatego też póki co nic nie jest w stanie skusić rockmana do wzięcia udziału w komercyjnym show, nawet pieniądze.

d2en5ri

A mowa tu o niemałej sumie. Jak dowiedział się bowiem Fakt, Staszewskiemu zaproponowano około 300 tysięcy złotych za cały program. Gdy i ta propozycja spotkała się z odmową artysty, telewizja postanowiła chwilę odczekać i uderzyć ponownie. Czasu jednak wcale nie jest wiele. Producenci "Bitwa na głosy" zaczynają powoli dopinać listę uczestników. Poza Edytą Górniak (39 l.) telewizja postanowiła zainwestować z dość kontrowersyjne gwiazdy, które często potrafią wywołać nawet skrajne emocje.

Najwidoczniej szefostwo stacji uznało, że skoro Adam "Nergal" Darski (34 l.) wzbudził tak duże zainteresowanie w "The Voice of Poland", to warto jest pójść tym tropem. Ich wybór padł m.in. na Jana Borysewicza. Jak udało nam się ustalić, rozmowy pomiędzy liderem Lady Pank a Dwójką ciągle trwają. A co na to Kazik? Tego dowiemy się zapewne już wkrótce.

(fot. AKPA)
Źródło: (fot. AKPA)
(fot. AKPA)
Źródło: (fot. AKPA)

Polecamy w wydaniu internetowym fakt.pl:

Oto ostatnia wola Villas

d2en5ri

[

]( http://www.fakt.pl )

d2en5ri
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2en5ri