Talent Show"Bitwa na głosy": Kazik weźmie udział w programie?

"Bitwa na głosy": Kazik weźmie udział w programie?

"Bitwa na głosy": Kazik weźmie udział w programie?
Źródło zdjęć: © AKPA

14.12.2011 09:41, aktual.: 30.01.2014 11:04

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Druga edycja "Bitwy na głosy" zbliża się wielkimi krokami. Nic dziwnego, że rozpędza się karuzela z nazwiskami gwiazd, które mają wystąpić w show Dwójki. Jak udało nam się dowiedzieć, TVP 2 chce pozyskać do programu samego Kazika Staszewskiego (48 l.)!

Kazik to artysta, który zawsze szedł pod prąd. Nie bał się wypowiadać swojego zdania, zarówno w sprawach kultury, jak polityki czy religii.

Znamy go z nagrań solowych i w zespołach Kult, KNŻ czy El Doopa. Jest autorem takich przebojów jak "Spalam się", "Dwanaście groszy" czy "Baranek", jednak poza sceną zawsze starał się trzymać się z dala od show biznesu. Dlatego też póki co nic nie jest w stanie skusić rockmana do wzięcia udziału w komercyjnym show, nawet pieniądze.

A mowa tu o niemałej sumie. Jak dowiedział się bowiem Fakt, Staszewskiemu zaproponowano około 300 tysięcy złotych za cały program. Gdy i ta propozycja spotkała się z odmową artysty, telewizja postanowiła chwilę odczekać i uderzyć ponownie. Czasu jednak wcale nie jest wiele. Producenci "Bitwa na głosy" zaczynają powoli dopinać listę uczestników. Poza Edytą Górniak (39 l.) telewizja postanowiła zainwestować z dość kontrowersyjne gwiazdy, które często potrafią wywołać nawet skrajne emocje.

Najwidoczniej szefostwo stacji uznało, że skoro Adam "Nergal" Darski (34 l.) wzbudził tak duże zainteresowanie w "The Voice of Poland", to warto jest pójść tym tropem. Ich wybór padł m.in. na Jana Borysewicza. Jak udało nam się ustalić, rozmowy pomiędzy liderem Lady Pank a Dwójką ciągle trwają. A co na to Kazik? Tego dowiemy się zapewne już wkrótce.

Obraz
© (fot. AKPA)
Obraz
© (fot. AKPA)

Polecamy w wydaniu internetowym fakt.pl:

[

]( http://www.fakt.pl )

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (0)
Zobacz także