Trwa ładowanie...

"Bitwa na głosy": Andrzej Piaseczny dołączył do programu!

"Bitwa na głosy": Andrzej Piaseczny dołączył do programu!Źródło: AKPA
d10098h
d10098h

*Andrzej Piaseczny to kolejna gwiazda, która prowadzić będzie własny zespół w trzeciej edycji show TVP2 „Bitwa na głosy”. Artysta szukać będzie do niego wykonawców w Kielcach.*

- Oglądając poprzednie edycje program, zobaczyłem tam przede wszystkim świetną zabawę. To jasne, że formuła przewiduje współzawodnictwo, które owszem jest widoczne, szczególnie na początku programu, jednak w miarę jego rozwoju, zabawa bierze górę nad rywalizacją. Będę się starał wraz ze swoją ekipą wspiąć jak najwyżej, żeby mieć jak najwięcej czasu na tę zabawę - mówi Andrzej Piaseczny, który jesienią ub.r. był jurorem w nadawanym w TVP2 programie „The Voice of Poland”.

Casting do drużyny wokalnej „Piaska” obędzie się we wtorek 31 lipca o godz. 10.00 w Wojewódzkim Domu Kultury im. Józefa Piłsudskiego przy ul. ks. Piotra Ściegiennego 2 w Kielcach.

d10098h

Jak już informowaliśmy, gwiazdami „Bitwy na głosy” będą też Tomasz Lach i Aleksander Milwiw-Baron z grupy Afromental (prowadzić będą jedną drużynę), Robert Gawliński i Liber. Nazwisk pozostałych pięciu wokalistów jeszcze oficjalnie nie ujawniono.

Program oparty jest na licencji amerykańskiego formatu “Clash of the Choirs” i produkowany przez Mastiff Media Polska. „Bitwa na głosy” pojawi się na antenie TVP2 we wrześniu br. i będzie nadawana w soboty o godz. 20.10.

(fot. AKPA)
Źródło: (fot. AKPA)

Jesteśmy też na Facebooku! Dołącz do nas!

Teleshow.pl na Facebooku

[

]( http://www.wirtualnemedia.pl )

d10098h
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d10098h