Trwa ładowanie...

Big Brother. Mateusz odpadł z programu

Widzowie po raz kolejny musieli zdecydować, kto odpadnie z "Big Brothera". Tym razem program opuścił Mateusz Sławiński.

Big Brother. Mateusz odpadł z programuŹródło: Materiały prasowe
d4amdgw

Kolejny odcinek "Big Brothera" i znów wielkie emocje. W tym tygodniu nominowanych do opuszczenia domu Wielkiego Brata zostało aż 5 osób: Wiktor, Ania, Malwina, Martyna i Mateusz. Widzowie zdecydowali, że tym, którym ma odpaść, jest Mateusz Sławiński.

ZOBACZ WIDEO: "W łóżku z Oskarem". Manuela po latach spotkała się z Wielkim Bratem

Nikogo jednak nie powinien dziwić ten wybór. To właśnie ten uczestnik ostatnio mocno podpadł fanom show. Mężczyzna na początku programu wyróżnił się szczerymi wyznaniami na temat swojego uzależnienia od narkotyków i myśli samobójczych. Z biegiem czasu okazało się, że ma również problemy z kobietami.

d4amdgw

Mateusz zachowywał się nieodpowiednio wobec wszystkich uczestników, ale szczególnie w stosunku do Malwiny. Zaczęło się od skandalicznego zachowania, którym było podciąganie bluzki koleżanki, aby zobaczyć jej piersi. Później doszło do jeszcze gorszej sytuacji.

Mężczyzna zaniósł pijaną Malwinę do jej sypialni i postanowił położyć się obok niej. Gdyby nie interwencja Kamila, nie wiadomo jak mogłoby się to skończyć. Od tej pory widzowie domagali się usunięcia Mateusza z programu.

- Przepraszam, że nie dotrwałem do finału. Pobyt w programie to była taka bomba psychologiczna. Nie jesteście w stanie tego zrozumieć. Jest to duży rozpie... - skomentował swoje wyjście w rozmowie z prowadzącą Gabi Drzewiecką.

Big Brother - nominacje

Jak co tydzień odbyły się też kolejne nominacje. Internauci wskazali Anię. Jako pierwsza nominowała Sandra, która wskazała Kamila i Wiktora. Potem w pokoju zwierzeń pojawił się Bartek, który nominował Martynę i Kamila.

d4amdgw

Przyszedł czas na Malwinę. Uczestniczka wyznaczyła Sandrę i Martynę. Później swój głos oddał Kamil. Według niego, program powinny opuścić Sandra i Martyna. Anna stwierdziła, że to Malwina i Wiktor powinni się pożegnać w przyszłą niedzielę. Wiktor nominował Sandrę i Martynę.

Ostatecznie najwięcej głosów zebrały: Ania, Martyna i Sandra. To właśnie one będą walczyły o pozostanie w domu Wielkiego Brata.

d4amdgw
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d4amdgw