Trwa ładowanie...

"Big Brother". Martyna Wojciechowska powróci do programu

"Big Brother" zadebiutował w polskiej telewizji w 2001 r. i niemal od razu stał się wielkim hitem. Gospodarzami pierwszej edycji byli Martyna Wojeciechowska oraz Grzegorz Miecugow. Teraz podróżniczka zafunduje nam prawdziwy powrót do przeszłości i znowu pojawi się w domu Wielkiego Brata.

Share
"Big Brother". Martyna Wojciechowska powróci do programu
Źródło: ONS.pl
d3rypti

Niewielu pamięta, że początki kariery Martyny Wojciechowskiej nie miały nic wspólnego z podróżami. Dziennikarka zaczynała jako znawczyni motoryzacji i współprowadząca program "Automaniak". Zarząd stacji TVN szybko zauważył jej potencjał i zaproponował Wojciechowskiej stanowisko gospodarza programu "Big Brother". Nikt wtedy nie wiedział, czy nowy format przyjmie się w Polsce. Sama Wojciechowska przyznaje, że akceptując propozycję, nie była pewna na co się pisze.

ZOBACZ TEŻ: Martyna Wojciechowska nie bierze córki na plan. "Marysia uważa moją pracę za dość nudną"

– Decydując się na ten program, w ogóle nie wiedziałam na co tak naprawdę się decyduję. Dostałam kasety VHS, zobaczyłam, jak wygląda program "Big Brother" zagranicą i oniemiałam. Pierwszy odcinek na żywo był moim pierwszym programem na żywo w życiu – przyznaje dziennikarka w jednym z wywiadów.

d3rypti

Martyna Wojciechowska pojawiła się tylko w jednej edycji reality-show, a od tamtej pory jej kariera obrała zgoła inny bieg. 45-latka jeździ po świecie, niosąc pomoc i opisując często wstrząsające historie wielu kobiet. Nie może narzekać również na życie prywatne, gdyż pozostaje w szczęśliwym związku z Przemysławem Kossakowskim.

Jednak Wojciechowska chyba z sentymentem wspomina czasy w "Big Brotherze", gdyż już 16 września powróci do domu Wielkiego Brata. Gwiazda będzie gościem programu "Big Brother Nocą". Informacja pojawiła się na instagramowym profilu programu wraz ze zdjęciem Wojciechowskiej sprzed 18 lat. Trzeba przyznać, że dziennikarka jest nie do poznania.

d3rypti

Podziel się opinią

Share
d3rypti
d3rypti